Hasta Yatağı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde ceylan tarafından oluşturulan Hasta Yatağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 320 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Hasta Yatağı
Konbuyu başlatan ceylan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ceylan

ceylan

Üye
Katılım
30 Nis 2020
Mesajlar
643
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
34
Konum
ankara

İtibar:

Emek Sağlık Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama
Hasta yatağı
günümüzde çok kolaylık sağlayan bir üründür. Evlerde ve hastanelerde kullanılan hasta yatakları kronik rahatsızlığı olanlar için uygun bir kullanıma sahiptir. Hasta yatakları özel üretimi sayesinde hastaların hareket özgürlüğünü kısıtlamaz ve ihtiyaç duyulan hareketlere göre ayarlanabilir. Korumalı oluşu sayesinde düşmeyi engeller. Bunun yanı sıra hasta olan kişiye bakacak olan kişilere büyük kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.

Hasta karyolası motorlu ve motorsuz olarak iki şekilde üretilmektedir. Motoru bulunmayan hasta yatakları sabit yatak modeli, bir ayara sahip model, iki ayara sahip model ve üç ayara sahip model şeklinde kendi içinde dört sınıfa ayrılmıştır. Motorlu kullanıma sahip olan hasta yatakları ise motorlu hasta yatağı modeli, dual motorlu modeli, iki motorlu modeli, üç motorlu modeli ve dört motorlu yani kolon motorlu adı verilen hasta yataklarıdır.

Motorsuz hasta yatakları manuel kullanım ile hareket etmektedir. Bunun yanı sıra motorlu modeli elektrik sayesinde çalışmaktadır ve uzaktan kumanda özelliğine sahiptir. Motorlu hasta yatağı modellerinin kullanımı daha pratik ve kolaydır.

Evde Hasta Yatağı Kullanılır Mı?
Yatalak olan hastalar için içerisinde tuvalet bulunduran hasta yatakları üretimi sağlamaktadır. Bu sayede hasta tuvalet ihtiyacını rahat bir şekilde karşılayabilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralamak
Evde bakıma ihtiyacı olan hastalar için çoğu aile yöntemini kullanarak çözüme ulaşmaktadır. Hasta yatağı fiyatları insanlar için satın alındığı zaman yüksek gelebilmektedir. Bu sorun sebebiyle çoğu kişi satın almak yerine kiralama yöntemini tercih edilmektedir.

Evlerde de ihtiyaç duyulan hasta yatakları sebebiyle hasta yatağı kiralama yöntemi oldukça rağbet görmektedir. Hasta yatağı kiralama yöntemi içerisinde yatak kullandığı süre boyunca bakımı ve tamiri firmalar tarafından yapılmaktadır.

Kısa süreli kullanım gerektiren sürelerde hasta yatağı kiralama yöntemi daha mantıklı gelirken uzun süreli veya ömür boyu hasta yatağı kullanılacak ise satın alma yöntemi daha mantıklıdır. Eğer tedavi süresi belirsiz ise veyahut iki sene veya iki seneyi aşkın bir süre zarfı içerisinde kullanılacak ise satın almanız sizin için daha mantıklı bir hareket olabilir.

Hasta Yatağı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Hasta yatakları iki parçadan oluşmaktadır. Hasta yatağı ve yatağın üzerinde duracağı hasta karyolasıdır. İlk olarak hasta karyolasının ne gibi fonksiyonlara sahip olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Neye ihtiyacınız olduğunda karar vererek hasta yatağı seçimi yapmaya özen göstermelisiniz. Evde kullanacağınız hasta yatağını kiralarken veya satın alırken çok fonksiyonlu bir hasta yatağı modeli seçmeye dikkat etmelisiniz.
 
Üst Alt