Hangi Sitede Var?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Hangi Sitede Var? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 210 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Hangi Sitede Var?
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
31
Konum
İngiltere

İtibar:

En büyük problem, giriş adresine doğru kaynak üstünden ulaşım sağlanması olacaktır. Doğru kaynak zihniyetinin uğrunda, kuşkusuz ön görü ettiğiniz gibi ilk sırada, Spor müşteri hizmetleri bulunmakta. Müşteri hizmetlerine elektronik posta göndermeniz halinde, sizlere yanıt verilecektir. Hiçbir prosedür uygulamaktan da müşteri hizmetleri sizlere geri dönüş yapacaktır. Yani site kapatılıp, giriş sıkıntısı çıktığında, yeni giriş adresi belirlendiğinde, kaç oldu? Sorusunun yanıtı gündeme getirildiğinde, müşteri hizmetleri hesap açmış herkese, SMS ve vakitli olacak olarak elektronik posta gönderecek, yeni giriş adresi bildirimi yapacaktır. Bu standart uygulamanı bugüne kadar dışına çıkılmamıştır. Hem de yeni müşteri hizmetleri, kullanıcı olmayan şahıslar bir üstünlük sağlayacak, kendisine ait olan İnstagram, YouTube, Google, Facebook, Twitter hesapları üstünden yeni giriş adresini yayınlayacaktır. Elbette bu kategorilerin dışında araştırma uygulamayı sevenler uğruna, arama motorları neticelerine göre, internet sitelerinden de yeni giriş adresinin bulunması olasıdır.

Spor adresi kaç oldu? Sorusunun karşılığını alabileceğiniz bölgelerin arasında, hiç kuşkusuz ki, arama motorlarından elde edeceğiniz neticelere göre rağmeniz çıkan internet siteleri de bulunmakta. Fakat her siteye güvenmeniz, sizi hatalı, sahte, kopya sitelere gönderebilir. Bu yüzden alakalı davranmalısınız. Seçici olmalısınız. Güven duyulacak sitelerin paylaşımlarından almış var bulunduğunuz yeni giriş adresi ile hareket etmelisiniz. Bu hususta sitemizi tercih ederseniz, bilgi kirliliği yaşanmayacak olarak, onlarca değişik yeni giriş adresi uğrunda kaybolmayacak olarak tek bir adresin, resmi yeni giriş adresinin sizin karşısına çıkarıldığını bilirsiniz. Spor yeni giriş adresi Spor112 internette ilk defa sitemizde paylaşılmış, resmi giriş, resmi yeni giriş adresi olarak sizin karşısına, Spor müşteri hizmetleri ve site editörlerinden alınan bilgiler kapsamında çıkarılmıştır.
 
Üst Alt