Güneşli ve Güngören Klima Servisi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Güneşli ve Güngören Klima Servisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Güneşli ve Güngören Klima Servisi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
413
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Güneşli ve Güngören Klima Servisi
Site Adresi
https://www.servisbak.com.tr/
Açıldığı Tarih
24 May 2022
Klimalar, sıcak ve soğuk bir ortam yaratmanıza yardımcı olan beyaz eşyalardan bir tanesidir. Çok sıcak havalarda klimanızın soğuk üfleme özelliğini devreye sokarak ortamda ferah bir hava yaratabilirsiniz. Ancak zaman zaman klimalar da arıza verdiği için bakımının ve temizliğinin yapılması gerekir. Güneşli klima servisi hizmeti sayesinde, İstanbul’un bu semti için klima bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır. Servis işlemi kapsamında bakım, onarım, yedek parça değişimi ve benzeri işlemlerin tümü yapılmaktadır. Farklı markaların ürettiği klimalara uygun olan yedek parçaların temini de site tarafından sağlanır. Güneşli’nin yanı sıra, Zeytinburnu klima servisi hizmeti de siteden alabileceğiniz bakım onarım uygulamalarından bir tanesidir.

Firma lokasyon olarak İstanbul’un farklı semtlerine hizmet vermektedir. Güngören klima servisi hizmeti de bu kapsamda yer alır. Güngören’in hemen hemen her bölgesine klima bakımı ve onarımı ile ilgili kaliteli hizmetler verilir. Seçkin klima markalarına özel olarak bütün çalışmalar titiz bir işçilikle gerçekleştirilir. Klima servisi hizmetinden yararlanmak için Esenyurt klima servisi hizmet talebinde de bulunabilirsiniz. İstanbul’da ikamet eden bireyler, bu platform üzerinden gönül rahatlığıyla klimalarıyla ilgili hizmet alabilirler. Hızlı servis imkânı ve kesin çözümler için bu platformu tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda, sitenin ana sayfasında hangi klimalar için hizmet verildiği de detaylıca yazılmıştır.
 
Üst Alt