Girişimcilik Hukuku Avukatı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Girişimcilik Hukuku Avukatı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 148 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Girişimcilik Hukuku Avukatı
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Girişimcilik Hukuku
Site Adresi
https://cankayakurt.av.tr/
Açıldığı Tarih
28 Mar 2021
Günümüzde rekabet ve iş gücünün artması ile yeni girişimler ortaya çıkmış ve girişimci ruhu olan genç nesiller farklı işler üzerinde çalışmalar sürdürmüştür. Hayatın pek çok alanında kuralları belirlemek ve düzeni doğru şekilde yürütebilmek için gerekli hukuk kuralları yeni nesil bu girişimcilik ruhu için de gereklidir. Girişimcilik hukuku olarak bilinen ve günümüzde aktif olarak pek çok davaya sahip olan bu hukuk dalı girişimcilik alanına dair hizmet vermektedir. Bilinen adı ile girişimcilik hukuku yani Startup hukuku, girişimi yapılan işteki paydaşların hukuki yönden bilmeleri gereken ayrıntıları röportaj ya da vaka çalışması gibi yöntemlerle irdelemektedir. Bu sayede girişime ortak olan kişiler hukuki sorumluluklarını resmi bir şekilde öğrenmektedir.

Hukuk dalları içerisinde en fazla yer alan boşanma davaları, günümüzde daha fazla artmıştır. Evlilik kadar doğal olan boşanma durumu aile içi geçimsizlik, aldatma, yalan gibi pek çok sebeple tercih edilmektedir. Boşanma avukatı Afyon’da hizmet vermekte olan hukuk bürosu Çankaya Kurt Hukuk Bürosu tarafından hizmet sunmaktadır. Avukat İrem Çankaya ve Avukat Şevket Kurt tarafından aile hukuku, icra hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, startup hukuku, sözleşmeler hukuku, e-ticaret hukuku, fikri mülkiyet hukuku gibi pek çok alanda hizmet vermektedir.
 
Üst Alt