Genel Kültür Oyunları

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Genel Kültür Oyunları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 200 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Genel Kültür Oyunları
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

İnternet üzerinden oyun girişi artık hemen herkes tarafından bilinmektedir. Üstelik internet oyunlarının aynılarını hatta daha farklılarını mobil cihazlar üzerinden kullanmak da artık mümkündür. Bu durumun nasıl gerçekleştiği mobil uygulamalar aracılığı ile açıklanmaktadır. Öncelikle günümüzde en iyi oyunların ne olduğu kişiden kişiye göre değişim göstermektedir. Bu nedene bağlı olarak oyun kategorileri mümkün olduğu kadar çeşitlendirilmeye çalışılmaktadır. Maceradan uzak kalmak isteyenler üzerine hazırlanmış olan oyunlarda keyifli zaman harcayabilmektedir. Ek olarak bilirkişiler tarafından hazırlanan ve bilimsel verilere de dayanan bu tür oyunlar sınavlara hazırlık döneminde öğrencilere yardımcı da olmaktadır.


Strateji Oyunları​

hem zekanın kullanıldığı hem de maceranın en uç noktalarda hissedildiği oyunlardır. Bu tür oyunlar gerek tekli şekilde gerekse arkadaşlarla bir arada oynanabilmektedir. Üstelik son yıllarda mobil olarak tasarlanan oyunlarda da takım arkadaşları ile anında iletişim kurulabilmesi mümkün olmaktadır. Oyunlar esnasında karşı takımdan önce görev tamamlanmaya çalışılırken bir yandan da gerçekten esinlenerek hazırlanan yerlere seyahat edilmektedir.
 
Üst Alt