Gebze Proje Tasarımı Firmaları

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Gebze Proje Tasarımı Firmaları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 151 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Gebze Proje Tasarımı Firmaları
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
385
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Ülkenin sanayi, teknoloji, bilişim ve endüstri kenti olarak bilinen Gebze’de faaliyet gösteren Özler Mobilya 40 yıla yakın sektör deneyimi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi tasarımları ile tarafından ürünleri çok fazla tercih edilmekte, toplu konut, restoran, alışveriş merkezi gibi yaşam alanlarının dekorasyonunda Özler Mobilya ürünleri tercih edilmektedir. Firma kendi ürettiği mobilyalar dışında da en iyi markalarla çalışarak için bayilik görevi üstlenmektedir. Bayiliğini üstlendiği ünlü ve güçlü markaların ofis mobilyalarını müşterilerine sunan firma, kendi ürettiği ürünlerin kalitesi kadar bayiliğini yaptığı ürünlerin kalitesine de özen göstermekte ve kalitesine güvendiği firmalar ile çalışmaktadır. ve gibi pek çok kategoriye hizmet veren firma, yıllar geçtikçe baba mesleği olan gıda sektörüne de geri dönüş yapmış, mobilyacılığın yanı sıra gıda sektöründe de yeni marka ve ortaklıklara imza atmıştır. Gelişmenin ve girişimci ruha sahip olmanın verdiği güvenle inşaat sektörüne de adım atan firma, kısa süre içerisinde inşaat işlemlerini de bitirerek müşterilerine zamanında ve kaliteli hizmet sunmuştur. Yaptığı başarılı işler ile girdiği her sektöre imzasını atan firma, pek çok marka ve firmanın da güvendiği ve çalışmak istediği bir marka haline gelmiştir.

Yurtiçinde ki başarısını zamanla yurtdışında ki pazara da taşıyan firma, Suudi Arabistan, Mali, Irak ve Nijerya gibi ülkelere ihracat yaparak ürünlerinin küresel boyutta tanınmasının yolunu açmıştır. Ürünlerinin kalitesine güvenen ve bu konuda yanılmayan firma, müşterileri için en trend tasarımları ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. tarafından da ürünleri tercih edilen ve dekorasyonda sık sık kullanılan Özler Mobilya, sitesi üzerinden proje, ürün ve hizmet içerikleri sunmaktadır. Müşteri görüş ve taleplerini dikkate alan firma müşteri ile iletişim kurmada da online kolaylık sağlamaktadır. Bayiliğini yaptığı güçlü tarafından her zaman memnuniyetle karşılanan ve ortak çalışma paydasında bulunmaktan memnun kalınan Özler Mobilya, sektörde hem ortaklık ve bayilik kurduğu firmalara hem de müşterilerine güven vermektedir. Ürünlerinin kalitesi, müşterilere olan samimi yaklaşım, çözüm odaklı hizmet anlayışı ve sürekli gelişim içerisinde olma, firmayı yıllar içerisinde çok iyi bir seviyeye yükseltmiştir. Bugün mobilya sektöründe öncü firmalardan biri olan Özler Mobilya, gıda sektöründe yarattığı markaları ile de gıda sektöründe öncülük etmeye başlamıştır.
 
Üst Alt