Fotokopi Makinesi - Bogazicifotokopi.com.tr

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde porsuk53 tarafından oluşturulan Fotokopi Makinesi - Bogazicifotokopi.com.tr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 155 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Fotokopi Makinesi - Bogazicifotokopi.com.tr
Konbuyu başlatan porsuk53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan porsuk53

porsuk53

Üye
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
133
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
27
Konum
Rize, Çayeli

İtibar:

Şirketlere ekonomik olarak fayda sağlayan ürünleri firmamız çatısı altında sıfır cihazlar ile yapılarak kurulduğu günden itibaren önemli kazançlar sağlıyor. Sayfa başı, aylık sabit ücret ya da şirketlere özel hazırlanan anlaşmalar ile fotokopi kiralama İstanbul markası olarak servis ağımızı tüm ilçelere yayıyoruz.

Fotokopi makinesi fiyatları sayfa başı, yıllık ya da daha esnek tutulan anlaşmalara göre belirleniyor. Yazıcı ürünleri ve fotokopi makineleri yapılan anlaşma sonrasında açılmamış kutu içerisinde şirketinize getirilerek sizin için tahsis ettiğimiz mobil ekibimiz ile iş yerinize kuruluyor. Böylece yazıcı, fotokopi makinesi, malzeme, tamir, bakım ve yedek parça gibi şirketinizin maliyetlerine etki eden masraflardan kurtuluyorsunuz.

Şirketiniz için en uygun modeli ve en iyi fotokopi makinesini belirleyen firmamız, fotokopi yedek parça hizmeti de vererek anlaşma boyunca tamir endişesi yaşamamanızı sağlıyor. Dakikada 66 sayfa baskıya kadar ulaşan bir hız sunan Lexmark marka cihazlar, firmamız bünyesinde sizlere tahsis edilebiliyor. Aygıt türü olarak renkli led, renkli lazer, monochrome laser ve küçük, orta, büyük, large workgroup çalışma gruplarından seçiminizi yapabiliyorsunuz. Satın aldığınız takdirde periyodik bakımlar, teknik servis ücretleri ve parça değişimleri gibi ekstra masraf çıkaran bu cihazlar, firmanızın para kaybetmesine ve bir taraftan da zaman kaybetmesine sebep oluyor. Biz ise yazıcı kiralama İstanbul markası olarak sizleri kiralama sistemiyle tanıştırıp tüm bu masraflardan kurtarıyoruz.

Yazıcı kiralama sisteminde siz yalnızca ne tür bir cihaza ihtiyacınız olduğunu ve hangi ödeme yöntemini tercih ettiğinizi bize bildiriyorsunuz veya isterseniz uzman ekibimiz ile birlikte karar veriyorsunuz. Sonrasında geriye kalan cihaz kurulumu, teknik servis, kartuş değişimi vs tamamen bizim tarafımızdan sağlanıyor. Bütçe planlamanıza uygun seçenekler sunan firmamız sayfa başı ya da aylık belirli bir ücret ödeme karşılığında bu hizmeti veriyor. En uygun fotokopi kiralama modelini belirledikten sonra sözleşme yapılıyor ve hemen kurulum sağlanıyor.

Yazıcı kiralamak her şeyden önce sürekli en son teknoloji ile donanmış cihazları kullanmanıza olanak tanıyor. Özellikleri size yetersiz gelen cihazın yenisini alma masrafı da otomatik olarak ortadan kalkıyor. Diğer yandan elektronik cihazların kaçınılmaz giderlerinde de tasarruf etmiş oluyorsunuz. Sıfır cihazları sizin için temin eden firmamız, Lexmark ve daha birçok marka için yazıcı yedek parça hizmeti de sağlayarak tüm tamir ve değişim ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılıyor. Temsil ettiğimiz tüm markaların orijinal ekipmanlarını en iyi fiyatlarla alıyor ve cihazınızın performansında düşüş yaşanmasının önüne geçiyor.

Fotokopi:
 
Üst Alt