Fixerkit'te ilk 7 gün herşey ücretsiz

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde Hymelanos tarafından oluşturulan Fixerkit'te ilk 7 gün herşey ücretsiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 254 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Fixerkit'te ilk 7 gün herşey ücretsiz
Konbuyu başlatan Hymelanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hymelanos

Hymelanos

Üye
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
29
Konum
Ankara

İtibar:

Herkesin fixerkit'e alışması ve deneyebilmesi için bir süreliğine kayıt olan herkese ilk 7 gün herşey ücretsiz. Paket 1'de geçerli olan özelliklerin hepsini sistem otomatik olarak hesabınıza ekler ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
Paket 1 ürününe sahip olablmek için herhangi bir işlem yada kod girmenize gerek yok. Kayıt olduğunuz andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi kartı havale yada cep telefonu onay gibi onaylama süreçleri bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra sizi nelermi bekliyor ?
Sınırsız sayısı sıra bulucuyu kullanabilirsiniz, takip etmek istediğiniz kelimeleri proje oluşturup takip edebilirsiniz. Proje oluştururken bol bol kelime takip edin, bunun için anahtar kelime aracımızı kullanabilirsiniz. Anahtar kelime aracı ile kelime sayınızı çoğaltabilir kelimelerin alternatf kullanım şekillerini görebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesap Yönetim sisteminde fixerkit hesabınıza eklediğiniz sosyal medya hesaplarınıza dilediğiniz gibi içerik gönderebilir veya düzenleyebilirsiniz. Eğerki paylaşım yaparken ilgili resmi bulup oluşturmakta zorlanıyorsanız paylaşım yaparken kullanabileceğiniz resim oluşturma aracı ile kolaylık resim oluşturabilir üzerine yazı yazabilirsiniz.

Hemen kayıt olup bu fırsattan yararlanın.

Kaynak :
 
Üst Alt