Fazla Kazanç Elde Edilen Site

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Fazla Kazanç Elde Edilen Site başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 161 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Fazla Kazanç Elde Edilen Site
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
31
Konum
İngiltere

İtibar:

Genel bonus kuralları aksi belirtilmedikçe bütün bonusların ortak kuralı olarak kabul edilmektedir ve bonus kullanan üyeler bu kurallara tabidir. Yatırım bonusları yatırımdan derhal ileride oyunlara katılmadan talep edilmelidir. Oyunlara katılım sağlandıktan ileride yapılacak olan talepler değerlendirilmeyecektir.
Kazanç elde edilen çevrimsiz yatırım bonusu çekim talebinde düşecektir. Rastgele bir kar sağlanmayan çevrimsiz yatırım bonusları geçersiz olarak değerlendirilmekte ve çekim talebinde düşmemektedir. Çekim talebinizden evvel bonuslarınızın düzenlenmesini talep ediniz. Çevrim dahilinde almış var bulunduğunuz bonusların çevrimi tamamlanmadan çekim talebinde bulunulamaz. Çevrime dahil bonusların çevrim kuralları bonusların bünyesinde yer alabilmektedir.
Geri ödeme bonusu ile 30 katına kadar çekim yapılabilir. Misal (10 TL bonus aldıysanız 30*10=300 TL) geri ödeme bonusu kar sağlanması durumunda çekim talebinde düşmektedir. Rastgele bir kar sağlanmayan geri ödeme bonusları geçersiz olarak değerlendirilmekte ve çekim talebinde düşmemektedir. Çekim talebinizden evvel bonuslarınızın düzenlenmesini talep ediniz.
Bonus kurallarında müşterilerini yormayan bir şirket olan Spor her alanda müşterilerini memnun ediyor. Avantajlı bonuslardan yararlanarak güvenilir bir mecrada haberlerinizi oynamak istiyorsanız zaman kaybetmeden siteye kayıt olabilirsiniz. Herkese bol talih ve karlar dileriz.
 
Üst Alt