FauDoge - Ücretsiz Dogecoin Kazanma

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde merttari28 tarafından oluşturulan FauDoge - Ücretsiz Dogecoin Kazanma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 220 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı FauDoge - Ücretsiz Dogecoin Kazanma
Konbuyu başlatan merttari28
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merttari28

merttari28

Üye
Katılım
3 Şub 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
20
Konum
İstanbul
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

Site Adı
FauDoge
Site Adresi
https://faudoge.com/?ref=116
Açıldığı Tarih
1 Ocak 2021
Faudoge Kazanç Yolları
Büyük Havuz – Mini Havuz

Büyük havuz bölümünde saat başı dogecoin kazanabilirsiniz. Kazanmama ihtimali yoktur. 1 ile 10000 arasında bir sayı denk gelir ve belirli aralıklara göre dogecoin kazanılır. Kazanılan dogecoin miktarı o anki dogecoin fiyatına ve site gelirlerine göre değişiklik gösterebilir.
Mini havuzda aynı mantıkla ilerler ancak bu sefer süre daha kısadır ve 30 dakikada bir kazanabilirsiniz. Ayrıca son tıklamanız üzerinden 35 dakika geçmeden yeni tıklama yapmanız durumunda %20 daha fazla kazanç elde edersiniz.
Teklif Duvarı
Daha önce yazımızda anlattığımız teklif duvarlarının bulunduğu bölümdür. Bu bölümdeki uygulamaları yükleyerek, anketlere katılarak ve reklamlara tıklayarak gelir elde edersiniz. Kazanılan miktar açısından daha çok dogecoin kazanma imkanı sunar. Dikkat edilmesi gereken tek husus teklif duvarındaki uygulamaları daha önce telefonunuza hiç yüklememiş olmanız ve açıklamalarında yer alan şartları birebir yerine getirmenizdir. Bu konuda da telegram kanalı üzerinden destek alabilirsiniz.
Promosyon
Siteye ait telegram kanalından verilen promosyon kodlarını girerek kazanç elde edebileceğiniz bölümdür. Ne zaman ve ne sıklıkla olacağı tamamen rastlantısaldır. Bu yüzden telegram kanalını takip etmeniz önerilir.
Ayrıca bazen dışarıdan alınan referans gelirli görevlere özel de promosyon kodu üretilerek dağıtılır. O görevi yapanlara özel olan bu kodlar ile de kazanç sağlayabilirsiniz.
Diğer Kazançlar
Sitede normal şartlar altında referans kazancı %20 olarak belirlenmiştir. Ancak diğer kazançlar altında 50 ve daha fazla referans sahibi olanlar için ekstra %3 referans kazancı imkanı bulunmaktadır.
Piyango Çekilişi (En Yüksek Kazanç İmkanı)
Piyango bölümü en yüksek kazancı elde edebileceğiniz bölümdür. Belirli periyotlarda piyango çekilişi yapılmaktadır. Bilet ücreti 1 dogecoin olarak belirlenmiştir. Her üye sınırsız adette bilet alarak kazanma şansını yükseltebilir. Çekilişin her zaman 3 kazananı olur 1. olan kişiye ikramiyenin %60’ı verilir 2. ve 3. olanlara ise %20 olarak paylaştırılır. Büyük ikramiyenin ödülü: TOPLAM_BİLET_SAYISI * 0.75 şeklinde hesaplanır, her biletten 0.25Dogecoin site havuzuna bağışlanır.
Örnek: 1000 adet bilet piyango çekilişine katıldıysa,
Büyük ikramiye = 750 DOGE olacaktır, bu hesaba göre;
1. Kazananın ödülü: 450 DOGE
2. Kazananın ödülü: 150 DOGE
3. Kazananın ödülü: 150 DOGE şeklinde hesaplanacaktır.
Faudoge Vip Paketleri
3 farklı vip paketi bulunmaktadır. Gelişiminize katkı sağlayacak VIP paketlerden her hangi birisini seçebilirsiniz. Vip paketi satın alarak havuz kazançlarından elde ettiğiniz dogecoin miktarını artırabilirsiniz. Dogecoin fiyatının değişikliği sonucunda VIP paketlerinin ücretinde de değişiklik olmaktadır. Paket yükseltmelerinde önceki paket iptal edilir ve iadesi yapılmaz. VIP Paketi aktif ettiğinizde hesabınızdan ücreti tahsis edilir ve 1 ay boyunca özellikleri aktif olur. Vip paketleri eğer aktif kullanıcı iseniz uygundur. Aksi takdirde zarar edebilirsiniz.
Ödemeler
Sitede henüz reklam geliri olmadığı için çekim limiti yüksek tutulmuştur. Minimum ödeme talebi 100DOGE. Çekim işlemlerinde sabit 10DOGE komisyon alınmaktadır. Dogecoin hesabınız yoksa açmak için sitemizdeki yazımızı inceleyebilirsiniz. Ödemeler güvenlik sebebi ile manuel olarak yapılmaktadır bu sebepten çekim işlemleriniz kontrol edildikten sonra ödeme yapılır. Genellikle bu süre 10 saati geçmez. Ödeme yapıldıktan sonra ödeme kanıtı olarak txid sizinle paylaşılır. Bu şekilde kendiniz de ödeme hareketlerinizi takip edebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

  • Screenshot_2021-02-03-19-47-25-939_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-03-19-47-25-939_com.android.chrome.jpg
    307.3 KB · Görüntüleme: 0
  • IMG_20210203_211748_675.jpg
    IMG_20210203_211748_675.jpg
    72.8 KB · Görüntüleme: 0
Üst Alt