Farklı Resmi Adresi Değişti mi?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Farklı Resmi Adresi Değişti mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 188 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Farklı Resmi Adresi Değişti mi?
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
31
Konum
İngiltere

İtibar:

Resmi giriş adresi üstünde sık sık değişiklik gerçekleştirmek mecburiyetinde kalan Spor haber sitesi, her değişikliği derhal üyeleri ile paylaşma yoluna gidiyor. Spor resmi giriş adresi belirlenirken rakamlardan faydalanılıyor. Bu sayede üyeler değişen her giriş adresini kendi kendilerine ön görü edebiliyor. Haber sitesinde şu anda geçerli olan sayının 176 bulunduğu görülüyor. Bu sayı adres çubuğunda firma adından ileride geliyor. Üyelerine hizmet verirken meşru düzenlemelerden dolayı ulaşım yasaklamasına uğrayan firma, bu hallerde yeni adresine geçiş yapıyor. Bu da hizmetlerin net bir olarak sürdürülebilmesini sağlıyor. Haber sitesi ile alakalı alınması lüzumken mühim bilgiler arasında resmi giriş adresi bulunuyor. Bu bilginin alınmasında güvenilir yöntemlerin tercih edilmesi lüzum ediyor.

Diğer illegal haber sitelerinde bulunduğu gibi Spor haber sitesinde de giriş adresi değişiklikleri gündeme geliyor. Spor resmi adresi değişti mi? Sorusu, sitenin sahip olunan adresinden açılamaması halinde soruluyor. Bu gibi hallerin yaşanması halinde yeni giriş adresinin bulunması lüzumdaki düşünülebilir. Üyelerin açmış bulunduğu kaliteli internet sayfasının giriş adresini değiştiren firma, bu bilgileri en hızlı olarak üyeleri ile paylaşıyor. Bu paylaşım değişik yöntemlerle yapılırken, genelde SMS tekniği tercih ediliyor. Bu yöntem vasıtası ile sitenin kayıtlı üyeleri yeni adres bilgi kapasitesine derhal sahip oluyor.
 
Üst Alt