Farklı Mobil Site Hizmetleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Farklı Mobil Site Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 161 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Farklı Mobil Site Hizmetleri
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Üye
Katılım
17 Kas 2020
Mesajlar
118
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
31
Konum
İngiltere

İtibar:

Öncelikli olarak tabi ki bir de bu mobil girişlerin nasıl gerçekleştirildiğine bakılması lüzum bilir. Spor mobil giriş itmamları araştırma altına alındığında, sitenin uğrunda müşterilerin mobil girişlerini gerçekleştirecekleri sırada yapacakları şey başta sitenin güncel adresini bilmektir. Şu an uğruna bakıldığında bu sitenin en güncel adresi ismidir. Site uğrunda yer alan bu güncel giriş adresi ile mobil girişler gerçekleştirilirken başta mobil tarayıcılar açılmalı ve bu mobil tarayıcıların adres çubuğuna da sitenin adının başına ‘’m’’ ibaresi getirilerek girişler yapılmalıdır. İşte siteye mobil olarak girişler bu kadar kolay bir olarak gerçekleştirilebilir. Ekstra olarak kullanılması lüzumken rastgele bir ayar ya da uygulama ise bulunmamaktadır.

Mobil girişlerden ileride görülebilecek olan pek bol değişik mobil hizmetten bahsedebilmek olasıdır. Spor mobil hizmetleri araştırma altına alındığında müşterilerin aynı bilgisayar üstünden aldıkları hizmetleri bu site uğrundan de alabileceklerini görebilmek olasıdır. Sitenin şu an ki en güncel adresi üstünden gerçekleştirilecek olan mobil ileride uğrunda tekrar spor, canlı haber, sanal haber, canlı oyun, poker, 3D slots, live games, bingo, zeppelin, promosyonlar hizmetlerini görebilecekleri görülüyor. Bunun haricinde canlı destek hattı da tekrar mobil olarak kullanılabilmekte ve derhal yetkililer ile mobil üstünden de görüşmeler sağlanıp istenilen mevzu ile alakalı bilgiler elde edilebilmektedir.
 
Üst Alt