Farklı İş Kollarında Sertifika Almak

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Farklı İş Kollarında Sertifika Almak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 568 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Farklı İş Kollarında Sertifika Almak
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Sağlık yatırımlarının artması ve özel hastane sayıların çoğalması ile bu hastanelerde görev yapacak yan hizmetlerle ilgili personele de ihtiyaç duyulmaktadır. Sağlık kurumlarının ve hastanelerin çoğalması ile hastanelerde hasta kabul bölümü ve sekreterlik bölümlerinde çalışacak bu bölümler ile ilgili sertifikalı personel görev yapmaktadır. Hasta kabul bölümünde çalışabilmek için kaydı yaptırıp sertifika almak gereklidir.

Sağlık sektörünün bir diğer iş alanı olan tıbbi sekreterlik sertifikası için de tıbbi sekreterlik kursu katılımı gereklidir. Sağlık sektöründe sertifikanın gerekli olduğu diğer iş kolu ise eğitim hemşireliği olup kursu ile sertifika alınmaktadır.
Sağlık sektörü dışında çocuklar ile ilgili farklı iş alanında çalışmak isteyenlerin tercihidir. Yapay zekanın hayatımıza girdiği çağımızda robotik kodlama kursu her yaş grubu için bir ihtiyaç olmaktadır.
 
Üst Alt