Fake numara vererek mobil onay yapmak mümkün!

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan Fake numara vererek mobil onay yapmak mümkün! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 323 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Fake numara vererek mobil onay yapmak mümkün!
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
498
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
35
Konum
adana

İtibar:

Web Site İsmi : Numaramarket.com

Site Başlığı : Fake numara vererek mobil onay yapmak mümkün!

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Şubat 2020

Site Tanıtımı : Günümüzde çok sayıda platforma kayıt olurken, sistemi bulunmaktadır. Bu durum, gizliliğini korumak isteyen, telefon numarasını 3.şahıslara sunmak istemeyen kişilerin elbette hoşuna giden bir şey değildir.

Mobil onay talep eden bir platforma, telefon vermeden kayıt olabilir miyim?

Elbette olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, numaramarket.com isimli internet adresine girmek olmalıdır. Sitede belirtilen hizmeti satın aldığınız takdirde, bir sahibi olursunuz. Fake numarayı da, dilediğiniz mobil onay isteyen platforma kayıt olurken kullanırsınız.

Buradan edindiğiniz fake numaraya, mobil onay kodu gelir. Ve siz de gerek çeşitli sosyal medya platformlarına, gerek kimi forum sitelerine, numara gizliliğinizi ihlal etmeden kayıt gerçekleştirirsiniz.

sistemi isteyen platformlar, kimi zaman cep telefonlarımıza istenmeyen sms'ler de göndermektedir. Her ne kadar reklam sms'leri göndermek yasak haline geldiyse de, firmalar artık sms gönderirken, 'Sms almak istemiyorsanız şuraya mesaj gönderin' gibi uyarıları yaparak sms gönderebiliyor. Hatta, zaman zaman sms iptal mesajlarının atıldığı anda, ücret kesimi yasak olmasına rağmen, telefonumuzdan ücret alınabiliyor. Bu gibi can sıkan durumlarla karşılaşmamak, gizliliğinizi en güzel şekilde korumak için, siz de pek çok kişi gibi numaramarket.com adresinden yararlanmaya başlayın.

Sms onayı isteyen bir forum sitesinden banlandınız. Ve eski numaranız ile kayıt olamıyorsunuz. Yeniden kayıt olmak için, buradan fake numara talep edebilirsiniz.

Özetlemek gerekir ise; gerek gizliliğini korumak isteyenler, gerek firmaların can sıkan sms mesajlarını görmek istemeyenler, gerek aynı platforma tekrar kayıt olmayı arzu edenler, numaramarket.com adresine başvurabilir.
 
Üst Alt