Evinizden 2.El Eşyalarınızı Satmak İçin

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan Evinizden 2.El Eşyalarınızı Satmak İçin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 164 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Evinizden 2.El Eşyalarınızı Satmak İçin
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye

İtibar:

Evinizden 2.El Eşyalarınızı Satmak İçin

için spot eşya dükkanlarını ziyaret ederiz. Evimize kadar gelen ekip eşyamıza uygun fiyat vermese bile eşyamızı satmak zorunda hissederiz. Buraya kadar geldi yoruldu vermezsek ayıp olur düşüncesi ile eşyamızı çok ucuza satarız. Satış işlemi bittikten sora içimizi büyük bir pişmanlık kaplar. Tüm bu durumların yaşanmaması için İtfaiye Meydanı web sitesi üzerinden ikinci el eşya dükkanları sizlere whatsapp ve telefon üzerinden hizmet vermeye başladı. satmak istediğiniz eşyaların resmini çekip gönderip bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Size önerdiğimiz rakam hoşuna giderse bize dönüş yaparsınız. Ekibimiz kendi aracı ile aynı gün gelip eşyalarınızı satın alır.

wABA3z.jpg

olarak her türlü beyaz eşya, mobilya, halı ve antik eşyaların alım satım işini yapıyoruz. Ankara Öveçler ilçesinde bulunan dükkanımız kısa sürede Ankara'nın tüm ilçelerine yayılmaya başladı. İkinci el eşya konusunda güvenilir bir firma olan spot mağazamızda her türlü ikinci el eşya alım satım işini yapabilirsiniz.

LEq0n1.jpg

2 El eşyalarınızı satmak istiyorsanız itfaiye meydanı web sitesi size istediğiniz sonucu verecektir. Web sitemizde bulunan firmaların tamamı kendi alanlarında uzman olup, müşteri memnuniyetine önem vererek hep doğru alışverişler yapmış yerlerdir. Ankara İkinci El Eşya, Eski Eşya Ankara, Kullanılmış Eşya Fiyatları Ankara, 2.el eşya Ankara, Mobilya, Beyaz Eşya, Televizyon, Ev ve Büro Eşyaları, Endüstriyel Mutfak, Bilgisayar, Elektronik, Halı Kilim vs. satmak istediğinizde uğramanız gereken ilk yer itfaiye meydanıdır.

Üst Alt