Estetik

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Estetik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 275 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Estetik
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Modern çağ fizyolojik ihtiyaçların büyük ölçüde karşılandığı ve yaşam standartlarının yükseldiği bir çağdır. sanayi, ticaret, eğitim ve sağlık gibi alanlarda etkisini göstererek dijital makine ve araçlar üretilmesini sağlamaktadır. Bu araçlar sayesinde kaliteli eğitim, elektronik ticaret gibi imkanlara sahip olabilmekteyiz.

Teknolojinin getirilerinden biri de sağlık alanındaki atılımlardır. Dijital cihazları ile insan hücresinden organlarına kadar her testin yapılabildiği sağlık sektörü yaşamın refahı için kendini gün geçtikçe güncellemektedir. Medeniyetin sunduğu imkanlardan olan hastaneler ve klinikler ile güncel olarak takip edilip problemler giderilmektedir.Fizyolojik sağlık ihtiyaçlarının yeterli ölçüde karşılanması ve teknolojik ürünlerin gelişimi insan doku ve organlarına şekil vermeyi de sağlamaktadır. Kelime anlamı güzellik hissi uyandırmak olan bu dönemde bir sağlık dalı olarak da yer almaktadır. Burun ameliyatı, çene dolgusu, kaş düzeltme gibi işlemler ile akıllarda kalan estetik cerrahi bazı afetler ve durumlarla vücutlarında yara oluşmuş insanlarda ya da doğal kusurlarda bunları düzeltmek için kullanılmaktadır. Her konuda hayatı kolaylaştıran teknolojinin sağlık alanındaki bu etkisi bir moda akımı başlatarak artık isteyen herkesin hayal ettiği görünüme sahip olması konusunda destek olabilmektedir.
 
Üst Alt