Eski Defterler Sözlük Avantajları

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Eski Defterler Sözlük Avantajları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 406 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Eski Defterler Sözlük Avantajları
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:


sözlük siteleri arasına henüz yeni katılan; ama kısa bir sürede güçlü bir çekirdek kadro kuran bir marka olma özelliği taşımaktadır. İnternetin çöplüğe dönmesinde ki en önemli sebep birbirini takip eden siteler ve sözlüklerdir. Bu sorunun çözümü içinde özgün ve farklı kavramlarının Türkiye’de yerleşmesidir. İşte bu aşamada ciddi bir adım atarak sloganı ile piyasaya giren bu platform, geçmişten günümüze tüm önemli olayları ele alıyor. Bunu yaparken de seviyeli ve herkesin özgürce fikrini söyleyebileceği elit bir imkanı sunmak içinde profesyonel bir ekiple çalışmalarına yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Eski Defterler Yazar Alımı
Eski defterler alımlarını belli bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Yazarlık statüsü öncesinde üyelere çaylak statüsü verilir. Bu statüye kavuşmak için 10 adet entry girişi sağlamanız yeterli olacaktır. Sonrasında paylaşımlarınıza bakılarak yazarlık kadrosuna giriş sağlamanız mümkündür. Eğer tarihi seviyor ve tarihteki olayları kendi seviyenizde ki kişiler ile tartışmak istiyorsanız diyerek sizi bu sözlüğe yönlendirebiliriz.
 
Üst Alt