Erzurum En İyi Avukat Önerisi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Erzurum En İyi Avukat Önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 158 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Erzurum En İyi Avukat Önerisi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
385
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Erzurum En İyi Avukat
Site Adresi
https://avharunrasitozdemir.com/
Açıldığı Tarih
17 Nis 2021
Avukatlar hukuki ve adli işlemlerimizi bizler adına yapan ve hukuk hakkında daha fazla bilgi ve donanıma sahip yetkili kişilerdir. Bu nedenle her insanın bir avukata ihtiyacı olabilmektedir. Boşanma, ceza, aile, icra gibi hukuk dallarında faaliyet gösterebilen avukatlar bu alanlardaki işlemlerde hızlı ve etkili bir şekilde rol oynayabilmektedir. Erzurum avukat hizmeti veren isimlerden biri olan Avukat Harun Raşit Özdemir mesleğinde başarılı bir kariyer yolunda ilerleyen, güvenilir bir avukattır. Avukat Harun Raşit Özdemir Erzurum en iyi avukat önerileri arasında akla gelen ilk isimlerden biri olarak her zaman ön plandadır. Eğitim hayatına Erzurum’da başlayan ve Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Avukat Harun Raşit Özdemir avukatlık mesleğindeki tecrübe ve donanımlarına üniversite hayatının ilk yıllarında yaptığı stajyerliklerle başlamıştır.

Günlük hayatta en sık duyduğumuz hukuk dalları genellikle ceza ve boşanmadır. Avukat Harun Raşit Özdemir Erzurum boşanma avukatı ve Erzurum ceza avukatı olarak en sık tercih edilen isimlerin başında gelmektedir. Stajyerlik döneminden bugüne dek edindiği mesleki tecrübeleri doğrultusunda müvekkillerinin talep ve ihtiyaçlarına en iyi karşılığı vermeye çalışan avukat her dosyası ile özenle ilgilenmektedir. Bu sayede memnun müvekkil listesini uzatan ve tavsiye edilen başarılı isim web sitesi üzerinden de iletişim kurmaktadır. Avukat Harun Raşit Özdemir hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt