Erkeğin Soru Cevap Platformu ErkeklerSoruyor.com Açıldı!

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde RizaKoca tarafından oluşturulan Erkeğin Soru Cevap Platformu ErkeklerSoruyor.com Açıldı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 187 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Erkeğin Soru Cevap Platformu ErkeklerSoruyor.com Açıldı!
Konbuyu başlatan RizaKoca
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan RizaKoca

RizaKoca

Üye
Katılım
3 Ara 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
96
Konum
Türkiye

İtibar:

Henüz oldukça yeni bir platform olan , uzun yıllardır Türkiye'nin yerli sosyal medyası olan kizlarsoruyor.com'un bir parçası olarak yayın hayatına başladı.

Siteye üye olarak farklı konularda erkeklerin akıllarına takılan her türlü soruyu sorduğu bir platform olmayı amaç edinen erkeklersoruyor.com'da 11 ayrı kategoride fikir paylaşmak, soru sormak ve soru cevaplamak mümkün.

Her ne kadar erkeklersoruyor.com ismiyle yayın yapılsa da siteye üye olmak için tabi ki erkek olmak gibi bir zorunluluk bulunmuyor. Sitedeki üyelerimiz, üyelikleri esnasında cinsiyetlerini belirtiyor ve ona göre sitede görüşlerini paylaşmaya başlıyorlar.

Erkeklere dair görüşlerin paylaşıldığı bir platform olan erkeklersoruyor.com, Türkiye'nin en büyük sitelerinden biri olan kizlarsoruyor.com'un bir parçası olarak kurulmuştur.

Türkiye'nin en büyük sitelerinden biri olan ve yıllardır binlerce üyesi ile yerli sosyal medya hüviyetini korumaya devam eden Kızlar Soruyor'un alanında uzman ekibinin uzun yıllara dayanan tecrübesini sadece kızların değil erkeklerin de paylaşmasına yönelik bir girişim haline getiren ErkeklerSoruyor'a katılın ve sizinle benzer problemlere sahip kişilerin ilişkiler, teknoloji, kadınlar, spor ve beslenme, gibi kategorilerde bu sorunları nasıl çözdüğünü öğrenin. Görüşlerinizle onlara katkıda bulunun ve Xper puanları toplayarak sürpriz hediyeler kazanın.
 
Üst Alt