En İyi Korku Filmleri Nasıl Seçilmeli?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan En İyi Korku Filmleri Nasıl Seçilmeli? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 178 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı En İyi Korku Filmleri Nasıl Seçilmeli?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Korku filmleri bazı insanlar tarafından sevilmese de bazı insanlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Korku dolu anları seven insanlar korku filmlerine sempati duymaktadırlar. Günümüzde gelişen film sektörü ile birlikte çok iyi korku filmleri çıkmakta. Bu korku filmlerini izlemek için sırada bekleyen insanlar ise film çıktığında büyük sevinç duymaktadır. ni arayan insanlar için altarnetif çoktur. Geçmişte yaşanan ya da günümüzde yaşanıyor olan korkunç birçok olaydan korku filmi çıkaran film sektörü korku filmi sevenleri mutlu etmektedir. Bu korku filmlerini bazı bireyler izleyememektedir. Yani fobi haline gelmiş olan korku filmleri bazen uyku kaçırmakta bazen ise psikolojik olarak korkular yaşatmaktadır. O yüzden korku filmlerinin yaş sınırlamaları vardır bazı korku ve gerilim filmlerinin yaş sınırı 15 iken çoğunun 18’dir. de korku filmlerini aratmamaktadır. Korkmayı seven insanları mutlu eden film sektörü gelişmeye devam etmektedir.

Korku Filmleri Gerçek Midir?
Korku filmlerinin bazıları gerçek yaşanmış olaylardan alıntı yapılarak yapılsa da bazıları tamamıyla kurgudur. Olayların gerçek hayatta yaşanıp yaşanmadığı ise filmin başında film tarafından belirtilir.
 
Üst Alt