En İyi Kişisel Gelişim Eğitimleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan En İyi Kişisel Gelişim Eğitimleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 32 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı En İyi Kişisel Gelişim Eğitimleri
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
424
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
En İyi Kişisel Gelişim Eğitimleri
Site Adresi
https://umitalbayrak.com/
Açıldığı Tarih
4 May 2022
Kişisel gelişim, bireylerin kendilerini farklı konularda geliştirmesini baz alan çalışmalardır. Son zamanlarda, farklı konularda kendilerini geliştirmek için kişisel gelişim eğitimleri almaları gerekir. Kişisel gelişim eğitimleri sayesinde, yaşadığınız travmalardan kurtularak, olaylar karşısında doğru tepkiler vermeyi öğreneceksiniz. Aynı zamanda, insanlarla doğru iletişim kurmayı bu gelişim kurslarıyla öğrenebilmeniz mümkün olacaktır. Bu yönde alacağınız eğitim sayısı oldukça fazladır. Yüz yüze alacağınız eğitimlerin yanı sıra, online terapi hizmeti de bu platform tarafından alabilirsiniz. Kişisel gelişim eğitimlerinin yanı sıra, frekans ile terapi eğitimleri, sarkaç eğitimleri ve biyoenerji eğitimlerini de bu platform üzerinden alabilmeniz mümkündür. Verilen bu eğitimlerde bilinçaltınızdaki bütün olumsuz problemlerden kurtulabilirsiniz.

Son zamanlarda en sık tercih edilen terapiler arasında; bilinçaltı terapisi yer almaktadır. Bilinçaltınızda yatan travmalar, olumsuzluklar ve benzeri sorunların derinine inilerek sorunlarınıza çözüm yolu aranmaktadır. Yeni bir uygulama olan tekno şifa eğitimi ise verimli olan eğitim türlerinden bir tanesidir. Bilinçaltınızın daha temiz olabilmesi adına, online terapi eğitimi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sembol dili eğitimi olarak da adlandırılan bilinçaltı eğitimi, travma temizliği yapmanıza olanak sağlayacaktır. Travmalarınız bulunduktan sonra, hastalıklarınıza şifa bulunarak bilincinizde şifalandırılacaktır. Bilinçaltınızın şifalanması adına bilinçaltı terapisi muhteşem bir çalışma olacaktır. Bu platform üzerinden sorunuzla ilgili çeşitli terapi hizmetleri alabilmeniz mümkündür. Kendinizi hiç olmadığı kadar iyi hissetmek ve psikolojik problemlerinizden arınmak adına site linkini detaylı bir şekilde ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt