Elektronik Sigara

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Elektronik Sigara başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 249 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Elektronik Sigara
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Yapılan araştırmalara göre tüm dünyada sigarayı bırakmak için insanları başladıkları bir yardımcıdır. Sigaranın sağlığa zararlı olmasındaki neden hem içindeki kimyasallar hem de insanların nikotine alıştıktan sonra sigarayı çok fazla tüketmeye başlamalarından dolayıdır. Sigarayı nikotin nedeni ile fazla tüketen kişiler fazla nikotin nedeni ile ileriki yaşamlarında sağlık durumları bozularak yaşam kalitelerinin en kötü şekilde etkilenmesine neden olabilmektedirler. Çocukların yanında tüketilmemesi gereken sigara pasif içicilik yaptığı için sigara içimi ev içinde tüketilmesi tercih edilen bir şey değildir.

E-Sigara sigarayı çok fazla içen kişilerin sigarayı bırakmalarında destek olabilmek için yardımcı bir araç olarak tüm dünyada kullanımı yapılmaktadır. Sağlık için atılım yapmak isteyen kişiler sigara içmeme kurallarına uyduklarında e-sigara her zaman içeriğinde bulunan likit ile kullanılmaktadır. Likit içeriğinde sağlıklı maddelerin bulunması e-sigarada bulunan sağlıksızlığı ortadan kaldırmaktadır. Elma, bir miktar tütün de bulunan likitlerde duman diğer sigaradan biraz daha fazla çıksa da diğer sigaranın kimyasallarından daha az zararlı olan bu sigara çeşidi kullanılır.
 
Üst Alt