Elektronik Sigara Nasıl Kullanılmaktadır?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Elektronik Sigara Nasıl Kullanılmaktadır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 195 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Elektronik Sigara Nasıl Kullanılmaktadır?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:Esas itibariyle sigarayı bırakmak isteyenlerin kullandığı, kimi ülkelerdeki sigarayı bırakmak isteyen kişilere reçete ile verilmekte ve doktor kontrolünde uygulatılmakta olan , buharlı ve elektronik bir cihaz olarak karşımıza çıkmaktadır. Elektronik sigara kullanımı oldukça rahat ve kolaydır. adıyla bilinen ürünlerin buhar ile birleşimi neticesinde faaliyete geçen elektronik sigara, her ortamda kullanılabilen fonksiyonel bir cihazdır. Elektronik sigarada tat ve aroma verilmek amacıyla kullanılan likitler, farklı farklı özeliklere sahiptir. Meyveli ve bir çok çeşitli aromalara sahip likitlere rastlanıldığı gibi nikotin içeren ve nikotinsiz likitler de kullanılabilmektedir.

Bu anlamda, sigarayı bırakmak üzere elektronik sigara kullanan kişinin zamanla nikotinsiz likitlere geçiş sağlamayı amaç edinmesi faydalı olacaktır. Duman solunması/çıkması ve nikotin içerebilmesi bakımından genel olarak sigara benzetiliyor olsa da elektronik sigaralar bu benzerlikler dışında, katran ve benzeri diğer birçok zararlı maddeyi barındırmadığı için sigara kadar zararlı olmadığı söylenebilmektedir. Elektronik sigaralar günümüzde farklı tasarımlara, görünüşe, özelliklere ve likit çeşitlerine sahip, her zevke hitap eden bir ürün konumundadır.
 
Üst Alt