Ekonomik Engelli Destek Ürünleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan Ekonomik Engelli Destek Ürünleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 287 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Ekonomik Engelli Destek Ürünleri
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
477
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
35
Konum
adana

İtibar:

Yaşlanma, felç geçirme, hareket kabiliyetinin kısıtlanmasına neden olabilen geçici ya da kalıcı hastalıklara ek olarak trafik kazaları gibi olumsuz neticeler sonrasında zaman zaman tekerlekli sandalye kullanma zorunluluğu doğar. Bazı vatandaşlar ise engelli olarak dünyaya gelir. Bu ve bunlara benzer pek çok sebepten dolayı , engelli puseti, banyo tuvalet sandalyeleri, inme çıkma transfer ürünleri akülü merdivenler inme çıkma, scooter gibi fizyoterapi destekleyici ürünleri tercih ederek yaşamımızı daha kolay bir hale sokmaya çalışırız. Teknolojinin ilerlemesi, medikal ürünlere yönelik satış piyasasının genişlemesi ile Tekerlekli Sandalyeci mağaza müdürümüz her bütçe için özel tekerlekli sandalye fiyatları sunmuştur.


Engellere Takılmadan Hareketi Arttırın

Oldukça hafif, kullanışlı, dayanıklı ve kişinin daha rahat hareket edebilmesine olanak tanıyan tekerlekli sandalyeler mevcut olup bunların birçoğu terletmeyen kumaş türü materyaller kullanılarak geliştirilmektedir. ve tekerlekli sandalye sitemizde ve mağazamızda çeşitleri oldukça fazla seçenekler ile karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz. Örneğin akülü tekerlekli sandalye ile kişi hem kendi evinin içerisinde daha rahat edebilmekte hem de yakın mesafe – uzak mesafe dinlemeden kendi kişisel yolculuklarını gerçekleştirebilmektedir. Bunun yanı sıra hareketleri oldukça kısıtlı olan engelliler ya da felç olmuş yaşlılar için üretilmiş pek çok banyo tuvalet sandalyeleri ve engelli pusetleri vardır. Her biri kullanışlılık esas alınarak ve sağlıklı malzemeler kullanılarak tasarlanmış fizyoterapi destekleyici ürünler arasındadır. Asıl hedefimiz her kişiye hitap etmek ve yılların bize vermiş olduğu deneyimimizi sizler için ortaya koyarak uygun fiyatlı malzemeler ile dikkat çekmek istedik.


Ekonomik Engelli Destek Ürünleri

Ekonomik engelli ürünlerinin çeşitliliği çok fazla olup her bütçe için geliştirilmiş ayrı ürünlerimiz vardır. Engelli hastaların, engelli yaşlıların hayatlarını daha da kolaylaştırmak için üretilen bu medikal ürünler taşınması ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır. Kalitemize ve deneyimimize dayanarak Tekerlekli Sandalyeci ekibi olarak kendimize güveniyoruz. Müşterilere ya da bağışçılara bilgimizi ve doğru seçim tekerlekli sandalye ya da destek ürünlerinin alınması için burada bulunduğumuzu ve bunu iş birliği ile tüm kitlelere ulaşabileceğimizi düşünerek sizler ile çalışmak çok isteriz.
 
Üst Alt