Eber İzmir Mimarlık

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde grapseo tarafından oluşturulan Eber İzmir Mimarlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 173 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Eber İzmir Mimarlık
Konbuyu başlatan grapseo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan grapseo

grapseo

Üye
Katılım
11 Haz 2020
Mesajlar
29
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
33
Konum
Diyarbakır

İtibar:

Eber Mimarlık 2006 yılında faaliyetlerini başlatarak günümüz kapsamında İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok iline yönelik başarılı imzalar atmıştır. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı büyüme ve her projede yenilikçi fikirlerini ortaya koyarak muazzam işler çıkarmaktadır. Genel olarak üniversite ve sağlık binaları başta olmak üzere birçok yapı üzerine dayalı mimari ve proje tasarımlarına ağırlık vermektedir. Gerek yurt içi, gerek ise yurt dışı kapsamda sürdürülebilir iş potansiyelini oluşturmaktadır. kapsamında yer alan kuruluş son teknoloji kapsamında profesyonel hizmet aksamını sunmaktadır.

İzmir Mimarlık Firması “Eber Mimarlık”

Sağlık binaları kapsamında yer alan özellikle de hastane binalarına yönelik hizmet akışlarını da sürdürülebilir bir iş potansiyelinde tutmaktadır. çerçevesin de modern yöntemlere başvurarak, muazzam bir titizlikle bu alanlara hayat veriyor. Modernize edilen binaların tüm sürecinde bütünleyici bir bakış açısıyla iş başlangıcı yapılarak, en iyi şekilde teslim etme durumunu ortaya koymaktadır.
 
Üst Alt