E-Ticaret Web Sitesi Yaptırmak

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde anilcagliyan tarafından oluşturulan E-Ticaret Web Sitesi Yaptırmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 280 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı E-Ticaret Web Sitesi Yaptırmak
Konbuyu başlatan anilcagliyan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan anilcagliyan
Katılım
19 Nis 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
26
Konum
Edirne

İtibar:

E-Ticaret Web Sitesi Yaptırmak


Günümüzde büyük ve küçük ölçekli firmaların tamamı e-ticaret sektörüne giriş yaptı. Bu yüzden eski ticaret yöntemlerini tamamen unutun. Şimdi e-ticaret için en doğru zamandır. Her geçen gün internet sektöründe yer alan site sayısı ve rakip sayısı artış gösteriyor.

E-ticaret web sitesi yaptırmak istediğinize karar verdiniz ancak aklınızda ne kadardır? Şeklinde bir soru takıldı size bu aşamada yardımcı olmak adına buradayız.

Her şeyden önce kendinize şu soruyu sormalısınız. Bende diğerleri gibi bir tasarıma sahip olayım ve orta ölçekte bir satış yapayım mı diyorsunuz yoksa kendime özel bir web sitem olsun ve bu kişiler ile aynı tasarıma sahip olmayıp çok daha fazla satış mı yapayım diyorsunuz?

İnternet üzerinde bulabileceğiniz sayılı sayıda e-ticaret sitesi paketi satan siteler vardır. Ancak bu siteler hazır temayı aynı kişilere satar ve satar. Ancak bu sitelerin hiçbirisi özgün olmadığı için google tarafından hoş karşılanmayacaklardır. Bu yüzden bu sitelerde satış yapabilmek adına reklam vermeleri gerekecektir. Ancak özgün bir web sitesi yaptırmak sizi reklam maliyetlerinden kurtarabilir. En basitinden kurumsal bir kimlik oluşturmuş olursunuz.

E-Ticaret Web Sitesi Fiyatları Neye Göre Belirlenir?


E-ticaret web sitesi fiyatları için ilk olarak kullanacağınız sistemi düşünmelisiniz. Wordpress mi, tamamen özelleştirilebilir kişiye özel bir sistem mi yoksa hazır standart bir e-ticaret paketi sunan bir firmanın sitesine mi sahip olmak istersiniz?

Tüm bu sistemler için ödeyeceğiniz fiyatlar birbirinden farklı olacaktır. En uygun e-ticaret sitesi wordpress aracılığı ile yapılacaktır. Wordpress bir site için size gerekenler; tema + hosting + domain ve ürünlerdir. Ürünleri xml veya başka bir yol ile çekebilir veya kendi ürünlerinizi yükleyebilirsiniz.

Özel bir e-ticaret sitesi fiyat olarak 2. Tercihiniz olmalıdır. Son aşamada ise e-ticaret paketi gelir. Çünkü bu paketlerde ömürlük bir siteye sahip olmazsınız. Siz kazandıkça daha fazla kazanmak isteyen kişiler sizin başınızda dikilecek ve sizin suyunuzu sıkacaklardır.

E-ticaret sitesi açarak para kazanmak istiyorsanız wordpress, script veya özel tasarım sistemleri tercih etmelisiniz. Özellikle özel tasarım sistemler sizin isteklerinize göre yapılacağı için çok daha kullanışlı olacaktır. Wordpress üzerinde yönetim paneli üzerinde herhangi bir oynama yapılmaz. Sistemin size sunmuş olduğu özellikler ile sitenizi kontrol edebilirsiniz. Ancak özel bir tasarımda tüm herşey değiştirilebilir, kısaca kendinizi sürekli olarak güncel tutma imkanınız bulunur.

Kurumsal bir kimlik oluşturarak sektörün başında yer almak istiyorsanız script veya özel tasarım bir e-ticaret sitesi yaptırmak sizin isteklerinize uygundur.

Ben xml ile başka bir firmadan ürün çekip bunları satacağım ve çok fazla masraf yapmak istemiyorum. Amacım pasif gelir elde ederek para kazanmak, diyorsanız sizin tercihiniz wordpress olmalıdır.

Hiçbir şeyden anlamıyorum, ben parayı vereyim onlar benim yerime herşeyi yapsın derseniz özel bir sistem seçebilirsiniz.

Biz kesinlikle 1. Yöntemi seçmenizi öneririz.

ne kadar sorusunun cevabı ise, sizin isteklerinize göre değişecektir. Basit kodlanmış hazır bir yönetim panelli web sitesini uygun fiyatlara Kreabaz aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra profesyonel ve tam kapsamlı websiteleri içinde kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Üst Alt