E- Sigara Nedir?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan E- Sigara Nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 173 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı E- Sigara Nedir?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

elektronik olan sigaraların kısaltılarak yazılan hali şeklinde tanımlanabilmektedir. Sigara asırlardan bu yana insanların kullandığı tütün ürünlerinden biri olarak tanımlanmaktadır. Üstelik sigara tüketimi yıldan yıla artmaktadır. Buna karşın sağlığa zararlı olan anları da kesin olarak ispat edildiği için bu alışkanlıklarından kurtulmak isteyenlerin sayısı da zaman içerisinde ciddi artışlar göstermektedir. Öncelikle tüketimleri bırakılması nikotin bağımlılığı yüzünden kolay değildir. Elektronik olan sigarlar bu kapsamda içilebilir bir nikotin alımı gerçekleştirmektedir. Ayarlanabilme özelliği olan bu sıvı insanlara tüketim kontrolü açısından yardımcı olmaktadır.


E- Sigara İşe Yarıyor Mu?​

Sigara kullanımına bağımlı olan insanların iradeleri de kullanım sıklıkları ve geçmişleri de birbirlerine benzememektedir. Bu nedene bağlı olarak kullanımlarının işe yarama garantisi bulunmamaktadır. Fakat insanlar istemeleri ve iradelerine sarılmaları halinde sistemin işe yaradığını fark edeceklerdir. Öncelikle bu tür sistemlerin içerisinde sıvı bir nikotin eklenmektedir. Isınan cihazlar nikotini içilebilir bir su buharına çevirmektedir. Su buharındaki nikotin miktarı ise zamanla aza çekilerek sigara bırakılmaya çalışılmaktadır.
 
Üst Alt