E-Sigara Kullanımı Zararlı mı?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan E-Sigara Kullanımı Zararlı mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 167 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı E-Sigara Kullanımı Zararlı mı?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

kullanımı sonucu ortaya çıkan zararlar normal sigaraya bakıldığında hafif kalan zararlar olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. E-Sigara kullanımı gelişen teknolojinin getirdiği imkânlar sayesinde ortaya çıkmış şarj edilebilen bir yapıya sahip teknolojik bir üründür. Bu ürün insanlar tarafından sıklıkla kullanılmakta ve tavsiye edilen bir ürün haline gelmiştir. Bunun sebebi bu ürünün oldukça kullanışlı ve getirileri çok olan bir ürün olmasıdır. Bu getiriler listesinin en başında, birbirinden farklı aromalara sahip buhar seçenekleri bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde normal sigarayı bırakmak isteyen kullanıcılar daha keyifli bir şekilde bu sürece devam edebilmektedirler.

Elektronik sigaranın nasıl çalıştığı konusunda ise söyleyebileceklerimiz şöyledir, makinenin kafa kısmında bulunan atomizer içerisinde bulunan mekanizma sayesinde, sonradan eklenen likit sıvısı buharlaşması sonucu kullanılan bir üründür.

Eğer kaliteli bir e-sigara nasıl bulunur gibi soru işaretlerine sahipseniz internet üzerinden yapacağınız araştırmalar size yardımcı olabilir. Piyasada birçok farklı üretici olması sebebiyle seçimlerinizde daha seçici olmanız sizi avantajlı konuma taşıyacaktır.
 
Üst Alt