Durum Resimleri İndirme Sitesi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Durum Resimleri İndirme Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 157 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Durum Resimleri İndirme Sitesi
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Durum Resimleri İndirme Sitesi
Site Adresi
https://www.wpdurum.com/
Açıldığı Tarih
27 Ocak 2022
Durum resimleri indir eylemiyle birlikte WhatsApp uygulaması içerisindeki durum kısmında paylaşılabilecek resimlere kavuşulmuş olur. Bunun için hizmet veren ve farklı türlerde resimleri indirmenize izin veren pek çok internet sitesi mevcuttur. Yapılması gereken oldukça basit olup indirilmek istenen resmin belirlenmesi yeterlidir. İndirilen ve paylaşılan resimler sayesinde, kişilerinizden hoş etkileşimler alabilirsiniz. Bu sizin de böylesi bir güzel bir hareketten pozitif manada etkilenmenizi sağlar.

WhatsApp durum mesajları, geçmiş yıllarda hizmete girmiş olup kullanıcılar tarafından son derece olumlu bir şekilde karşılanmış bir yeniliktir. Özellik sayesinde WhatsApp uygulaması içerisinde bulunan durum kısmında, istenilenler rahatlıkla ve kolayca paylaşılır hale gelmiştir. Durum güncellemesi adı altında yapılan bu paylaşımlar, 24 saat dolduğunda otomatikman ortadan kalkmaktadır. Bu nedenle, her yeni gün yeni bir paylaşım yapılabilir. Durum güncellemelerinin görülebilmesi için paylaşım yapanla paylaşımı görmek isteyen kişilerin numaralarının birbirlerinde kayıtlı olması gerekir.

WhatsApp durum mesajları aracılığıyla birbirinden farklı doğum günü mesajları yayımlanabilir. Böylece kullanıcılar kendilerine gelen doğum günü tebrik mesajlarını veya bir başkasının doğum gününe yönelik kutlama mesajlarını durum güncellemesi ekranından paylaşabilir. WhatsApp’ın böyle bir özelliği devreye sokması; son derece büyük bir kolaylık olarak nitelendirilebilir. WhatsApp durum kısmından paylaşılmak istenen doğum günü mesaj alternatiflerine internet üzerinden kolaylıkla erişilebilir.
 
Üst Alt