Dünyadaki İlk ve Tek Kök Hücreli Dionesse 'Altın Sabun'

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan Dünyadaki İlk ve Tek Kök Hücreli Dionesse 'Altın Sabun' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 202 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Dünyadaki İlk ve Tek Kök Hücreli Dionesse 'Altın Sabun'
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
501
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
35
Konum
adana

İtibar:

Dünyadaki İlk ve Tek Kök Hücreli Dionesse 'Altın Sabun'

Dünyadaki ilk ve tek kök hücreli altın sabunun üreticisi ve Dionesse’nin kurucusu Serdar Karakayiş altın sabunun faydalarını paylaşıyor.

cildin-yeni-guzellik-sirri-dunyadaki-ilk-ve-tek-kok-hucreli-altin-sabun.jpg


Yüzyıllardır değer kaybetmeksizin hayatımızda var olan, doğanın kusursuz elementi altın sağlıklı yaşamda da kullanılmaya başlandı. Altının çok az bilinen tedavi edici, yeniden yapılandırıcı ve hücre yenileyici özelliklerine sahip olması nedeniyle güzellik ve bakımına önem verenlerin yeni sırrı olarak karşımıza çıkıyor. Altın maskesi bir süredir hayatımızdayken şimdi altının kullanıldığı bambaşka bir ürün var: Altın Sabun

Altın Sabun nedir?

Altın sabun sizi özel kılmak için meyve gliserinli özel formül bazında çok değerli çiçek yağlarından oluşan kompleksler, 24 ayar kozmetik altın ve kök hücresi eklenerek zenginleştirilmiş % 100 el yapımı özel bir sabundur.

Dermatolojik testleri yapılmış ve uluslararası otoritelerce onaylanmış olan 24 ayar kozmetik altın; cilt parlaklığı, güzelliği ve albenisi açısından oldukça etkili bir kozmetik ürün niteliği taşımaktadır. Sabunun içerdiği bu altın, değerli komplekslerin etkilerini hızlı bir şekilde cildinize aktarır. Cildi aydınlatır, kırışıklıkları ve ince çizgileri önemli ölçüde iyileştirir. Sıkılaştırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir. Ciltte kimyasalların neden olduğu hasarları önemli ölçüde onarır. Tahriş olmuş cildi sakinleştirmede ve yatıştırmada etkili olan ultra rafine bir üründür. Kronik yaşlanmayla savaşır, cildin yenilenme potansiyelini artırır.

Altın Sabunun faydaları nelerdir?

Dionesse’nin kurucusu Serdar Karakayiş; "Toprak ne verdiyse diyerek çıktığımız doğallık yolculuğunda harika bir ürün yarattık. Yıllarca altını sadece ziynet eşyası olarak taşıyan insanın 4000 yıl öncesinde bunu güzelliği için kullandığı gerçeğinden yola çıktık ve Kloepatra’ nın güzellik sırrını daha kullanılabilir, daha özgün bir şekilde yorumladık ve harika bir ürün elde ettik. Hiçbir kimyasal kullanılmadan doğal yağlar, kök hücre ve meyve gliserini kullandığımız sabunu kozmetik altın ile zenginleştirdik. Altın Sabun anti-aging, kırışıklık giderme, cilt aydınlatma için mükemmel bir sabun. Titizlikle üzerinde çalıştığımız bu ürünümüz kullanıcılarının bir numaralı favorisi oluyor. Ve dünyanın her tarafında yoğun ilgi görüyor. Ürettiğimiz altın sabunumuz dünyada ilk ve tek kök hücreli sabun olma özelliğini taşımaktadır. Altın cildiniz tarafından emilmekte ve hücre yenilemesinde aktif rol almaktadır. İçeriğinde İsviçre patentli elma kök hücresi vardır. Cildi iyileştirdiği, güçlendirdiği tazeliğini geri kazandırdığı bilinen altın sabunun faydaları saymakla bitmiyor. Mükemmel bir iletken olan ve cilde temas ettiğinde kan dolaşımını arttıran altın sabun, cilt hücrelerinin ömrünü korur, canlılığını artırır, kronolojik yaşlanma ile mücadele eder." şeklinde ifade etti.
 
Üst Alt