Dropshipping | E-Hizli.com

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde paylasdur tarafından oluşturulan Dropshipping | E-Hizli.com başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 229 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Dropshipping | E-Hizli.com
Konbuyu başlatan paylasdur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan paylasdur

paylasdur

Üye
Katılım
12 Ocak 2020
Mesajlar
19
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
26
Konum
ist

İtibar:Fertler yalnızca mağazalarının adlarını tanımlayıp tüm teknik, güvenlik, yasal altyapının stok ve hizmetlerin içinde hazır olarak sunulduğu mağazalarını açarak E-ticarete hemen başlayabilirler. Halihazırdaki stok ve hizmetlerin satışından, sektöre ve stoğa göre değişen oranlarda hasılat sağlarlar. Stoksuz E-ticaret nasıl çalışır?

Mağazanızı açtıktan sonra ister fiziksel ister dijital çevrede mağazanızı ve ürünlerinizi duyurun.

Mağazanızdan bir sipariş verildiğinde ödeme ilk önce mağazanolsun.com'a düşer. Mağazanız üzerinden kargo bilgisi tedarikçi şirkete verilir, tedarikçi işletme mahsulü kargo ile alıcıya yollar. Alıcı ürünü teslim aldığını onayladığında tedarikçi şirkete ürün değeri, siz mağaza sahibi aracıyada komisyon ödemesi gerçekleşir.

Tüm işlemleri panelinizden anlık olarak takip edebilirsiniz. Mağazanolsun ile stoksuz E-ticaret yaparken ürün, fatura, tahsilat, kargo ve iade gibi hiçbir ayrıntıyla siz uğraşmazsınız. Bu işlemleri tedarikçi işletme ve mağazanolsun üstlenir.


Tedarikçi Ekle

Mağazanolsun devrim kalitesinde sunduğu bu imkân ile size limitsiz ürünlerin de kapılarını açmaktadır. Kendi mağazanızı edindikten sonra mağazanızdaki hazır ürünleri satabilirsiniz. Bunun yanında isterseniz piyasadaki üretici ve şirketlerin ürünlerini de tedarikçi olarak mağazanızın üzerinden sisteme ilave edebilirsiniz. İlave Etmiş olduğunuz tedarikçinin ürünleri o andan itibaren yalnızca sizin mağazanızda değil mağazanolsun da yayında olan binlerce mağazada yayımlanmaya başlayacaktır. İşte burda fark yaratan bir özellik daha devreye girer ve ürün hangi mağazada satılırsa satılsın ürünü sisteme siz kazandırdığınız için tüm satışlardan komisyon elde edersiniz. Şirketler, ürün ve hizmetlerini ücretsiz olarak yayımlar; satış gerçekleştiğinde ise tedarikçi ürün fiyatını, satışı yapan site komisyonunu ve siz de tedarikçiye aracılık ettiğiniz için komisyon kazanırsınız.Mağazanolsun da herkes kazanır.


Ürün sat kazan, Tedarikçi bul kazan!
İster mağazanızda tedarikçilerin listeledikleri ürünü satın ve satıcı kazancı elde edin,
İster tedarikçiler bulup, ürünlerini sizin mağazanız üzerinden listelemelerini sağlayın ve aracılık kazancı kazanın.

Size özel bir koçunuz olsun
Mağazanolsun ile çalışmaya başlar başlamaz size danışmanlık yapacak bir eğitmeniniz olur. Eğitmenleriniz size her mevzuda yol gösterir ve dayanakçı olur.

Sanal Eğitimler ve Akademi Eğitimi
ile çalışmaya başladığınız anda günlük sanal civarda yapılan tüm eğitim ve tanıtım faalliklerine fiyatsız katılma hakkı elde edersiniz. Youtube üzerinden tekerrürleri yayınlanan tüm bu aktiflikleri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.Bunun dışında altyapı ile alakalı rastgele bir bilgiye lüzum dinlediğinizde size özel oturumunuz üzerinde bulunan Yüksekokul kısmından tüm kılavuz, evrak ve videolara dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Site: üye olup whatsapdan yazabilirsiniz.
 
Üst Alt