Dolandırıcı Medyumlar

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde welovegoogle tarafından oluşturulan Dolandırıcı Medyumlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 181 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Dolandırıcı Medyumlar
Konbuyu başlatan welovegoogle
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan welovegoogle
Katılım
12 Eki 2020
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
26
Konum
İzmir

İtibar:

; tamamen para için bu işi yapan ve gerçek olmayan bilgiler ile paranıza göz diken kişilerdir. İnsanların medyumlara olan ilgisi ve ihtiyacının son derece yüksek olduğu, bilinen bir gerçektir. Buradan hareketle insanların hayalleri ve duygularındaki hassasiyetten yararlanarak onları kandırma yoluna gidenler olduğunu söylemek yanlış olmaz. Öyle ki, internette küçük bir araştırma yaparak dahi, insanların üzerinden ne kadar mağdur olduğunu görmek mümkündür.

Seçim yaparken karşınızdaki kişinin gerçek medyum mu, yoksa bir dolandırıcı mı olduğunu anlamanız başlangıçta çok kolay gibi görünmeyebilir. Çünkü konuya ilişkin herhangi bir tecrübeniz yoktur. İşte tam bu noktada, tecrübesi olan insanların fikirleri ve düşüncelerinden yararlanmanız gerekir. O insanları nereden bulalım dediğiniz duyar gibiyim. Bu noktada karamsar olmayın, internet sitelerindeki yorumlar, dolandırıcı medyumlar üzerindeki maskeyi düşürmenize yardımcı olacaktır.

Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?
Tecrübe, bu hayattaki en önemli hususlardan birisidir. Hayattaki bütün alanlara ilişkin tecrübe sahibi olmak için yeterli zamanınız ve durumunuz yoktur. Bunun için farklı kişilerin tecrübelerinden yararlanmak gibi önemli bir avantaja sahip olduğunuzu unutmayın. Dolandırıcı medyum konusunda da bu durum geçerlidir.

Dolandırıcıların en önemli özellikleri, saklanmaları ve kaçmalarıdır. Bunun için ise telefonlarını, adreslerini ve hatta bazen de isimlerini dahi değiştirebilirler. Dolayısıyla da internet üzerinde kısa bir araştırma yapmak, bu noktada yararlı olacaktır. Güvenilir medyum bulmak, bu işlem sayesinde mümkündür.

İnternette yer alan medyum yorumları, sizin en önemli silahlarınızdır. Çünkü güvenilir sitelerde yer alan yorumlar, daha öncekilerin deneyimleri ve tecrübelerini içerir. Bunlara doğru ve güvenilir bir şekilde erişmek için bu alandaki güvenilir siteleri tercih etmelisiniz. Sadece olumlu ya da olumsuz yorumları yayınlayan sitelere asla güvenmeyin.

Detaylı bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt