Doktor Hakan Özkul Kimdir?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Doktor Hakan Özkul Kimdir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 193 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Doktor Hakan Özkul Kimdir?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

fitoterapi alanında uzmanlaşmış ve hayatını bu alana adamış doktorlardan biridir.

Hakan Özkul 1967 Ankara doğumludur. İzmit lisesinden mezun olduğu süre zarfının ardından üniversite öğrenimini Hacettepe üniversitesini İngilizce olarak tamamlayarak bitirdi. Bunun ardından, lisans eğitimi için Ankara gazi üniversitesi tıp bölümünde öğrenimine devam etti. Hakan özkul kimdir sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Hakan Özkul yapmış olduğu tedaviler, hasta ile yakından ilgilenme gibi unsurlar sebebiyle alanında bayağı nam salmış ünlü doktorlardan biridir. Hal böyle olunca geriye sadece olumlu sonuçlar bırakmaktadır. Bu sebeple bu doktor düşünülmeden tercihler arasına konulabilir konumdadır. Bu Doktorun hizmet vermekte olduğu alan oldukça uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu sebeple Hakan Özkul gibi doktorlar ülkemizde ön plana çıkan doktorlardır.

Fitoterepi Nedir?​

Fitoterapi hastalıkların üstesinden gelmek için bitkisel yöntemlere başvurulan bir tıp alanıdır. Bu salan sayesinde hastalıkların tedavisi sürecinde bitkilerden elde edilen ilaçlar hastalara umut ışığı olmaktadır.
 
Üst Alt