Doğaüstü İlimler

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Doğaüstü İlimler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 201 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Doğaüstü İlimler
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye

İtibar:

gün geçtikte kendi alanını geliştirmektedir. Nesneler yardımıyla onları tanıyıp özelliklerinden yararlanmadır. Bu ilmi öğrenmek isteyen bir kişi kendini daha çok geliştirmek adına başvuracağı bir sonraki adım gizli ilimlerdir. İlmi öğrenebilmek adına çeşitli kaynaklardan, bu alanda uzman kişiler tarafından yardım alır. Bu alanda öğrendiklerini geliştirebilmek adına sürekli denemeler yapar. duaları ile birçok insana yardım etmeyi hedefleyen bir kişi öğrendiklerinin daha da üzerine katarak her geçen gün kendini geliştirir. Dualar şüphesiz ki en etkilisidir. Vefk ilmini öğrenmekle beraber duaları doğru bir biçimde ve doğru zaman da kullanır.

Örneğin eşi terk etmiş bir onun geri dönebilmesi için çabalar. Önce kendince barışma yöntemlerini dener. Daha sonra karşılık alamayınca yani doğaüstü olaylar ile barışabileceğine inanır. İlk başvuracağı yollardan bir tanesi de aşk celbidir. Bu yolu en son ama en etkili çare olarak görür. Bu alanda uzman kişilerden yardım alır. Sonucunun olumlu olmasını ister. Olumlu olmadığı takdirde büyü gibi alanlara yönelir.

Üst Alt