Diz Altı Protez Bacak Ürünleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Diz Altı Protez Bacak Ürünleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 35 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Diz Altı Protez Bacak Ürünleri
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan burcualtinsoy
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Diz Altı Protez Bacak Ürünleri
Site Adresi
https://luxmedprotez.com/
Açıldığı Tarih
13 Nis 2022
Aktif vakumlu protezler, diz altı protez bacak için en kullanışlı protez bacak çeşididir. Vakum sayesinde hasta daya rahat etmektedir. Hasta ameliyat olduktan sonra 3 ay kadar bekledikten sonra geçici protez ayak çalışması yapılmaktadır. Ameliyat bittikten sonra dikişlerin alınması için beklenmesi gereklidir. Dikişler alındıktan sonra günlük egzersizler yapılmalıdır. Hem de fizik tedavi süreci başlar. Psikolojik ve fiziksel olarak protez işlemine hazırlık yapılmaktadır. Daha sonra ise tedavi başlar. Protez işlemleri için SGK'nın koyduğu şartlara uyum sağlandığında devlet ödemesi yapılmaktadır.

Vakum sistemli protezlerin kullanım ömrü 5 yıldır. Kullanıma bağlı olarak bu süre 7 ila 8 seneye kadar çıkmaktadır. Bu protezlerin garanti süresi ise 2 yıldır. Silikon materyallerin ise garanti süresi 6 aydır. Luxmed olarak, en kaliteli markaların hizmetini vermekteyiz. Teslim ettiğimiz protezle ilgili her sorununuz için 5 yıl boyunca teknik destek hizmeti de vermekteyiz. Kliniğimize aktif vakumlu protez için başvurduğunuzda gerekli tetkikler yapıldıktan sonra protez teslim süresi 1 hafta sürmektedir.

Diz altı protez bacak çeşitleri içerisinde; Ottobock diz altı aktif vakum sistemli protezler, Össur diz altı aktif vakum sistemli protezler ve yerli üretim protezler bulunmaktadır. En iyi diz altı protez diye bir durum yoktur. Diz altı protezlerin en iyisi hastaya en iyi uyum sağlayanıdır. Çoğunlukla hastaların en çok tercih ettiği protezler Ottobock ve Össur markalarının protezleridir. Karbon soketler kişiye özel olarak tasarlamaktadır. Hastanın kilo alması veya vermesi gibi durumlarda karbon soketin yenilenmesi gerekmektedir. Karbon soket 3 gün içerisinde yapılmaktadır.
 
Üst Alt