Dış Ticaret Danışmanlık Hizmeti Firması

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde burcualtinsoy tarafından oluşturulan Dış Ticaret Danışmanlık Hizmeti Firması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 193 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Dış Ticaret Danışmanlık Hizmeti Firması
Konbuyu başlatan burcualtinsoy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan xvrong
Katılım
13 Kas 2020
Mesajlar
384
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
32
Konum
bursa

İtibar:

Site Adı
Dış Ticaret Danışmanlık Hizmeti Firması
Site Adresi
https://www.bmdisticaret.com/
Açıldığı Tarih
4 Mar 2021
Ticaret her geçen gün artan bir hacme sahiptir ve artık küresel bir çapta işlem görmektedir. İç ve dış ticaret olarak ikiye ayrılan ticaret sektörü özellikle ihracat alanında ülkeler arası ürün geçişini sağlamaktadır. İhracat yapan firmalar bazen ihracat departmanlarının olmaması ya da yetersiz kalması durumunda yetkili firmalardan ihracat danışmanlık hizmeti alarak bu eksikliklerini gidermektedir. B.M. Dış Ticaret ve Danışmanlık firması verdiği dış ticaret danışmanlık hizmeti ile pek çok firmaya ihracat alanında yol göstermiş ve ürünlerin piyasaya doğru şekilde sunularak doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlamıştır. 10 yıla yaklaşan tecrübeleri doğrultusunda her sektörün ihtiyaç ve sorunlarına hâkim olan firma bu sayede firmaların ihracat ürünlerini doğru bir değerlendirmeye alabilmektedir.

B.M. Dış Ticaret ve Danışmanlık firması 10 yıllık bilgi birikimi ve sektör tecrübeleri doğrultusunda müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine akılcı ve kalıcı çözümler üreterek ihracat işleminin doğru bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. İhracat danışmanlığı başta olmak üzere Kobi danışmanlığı, devlet destekleri danışmanlığı, dijital pazarlama danışmanlığı, yönetim danışmanlığı gibi hizmetler veren firma tekstil sektöründen tarım makinaları sektörüne kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir. Ürün adaptasyonu ve entegrasyonu konusunda uzman olan firma ihracat danışmanı olarak Türkiye genelinde pek çok firmaya hizmet vermiştir. Yılın 365 günü hizmet alabileceğiniz firmaya ait hizmetler hakkında detaylı bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

xvrong

Üye
Katılım
4 Mar 2021
Mesajlar
26
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Yaş
20
Konum
kahramanmaraş bağcılar
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

hayırlı satışlar
 
Üst Alt