Dinamik CRM

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde osman75 tarafından oluşturulan Dinamik CRM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 262 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Dinamik CRM
Konbuyu başlatan osman75
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman75

osman75

Üye
Katılım
5 May 2020
Mesajlar
49
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
33
Konum
adana

İtibar:

İş Yönetimine Yardımcı Bulut CRM Programı , Markaların Çağrı Merkezlerini online yönetmesine olanak sağlıyor.

İş Yönetimine yardımcı Bulut CRM çözümü DinamikCRM, küçük ve orta ölçekli işletmelerin Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve Çağrı Merkezi süreçlerini profesyonel bir şekilde ele alarak tüm operasyonel süreçlerin tek bir noktadan yönetilebilmesine olanak tanıyor.

Çağrı Merkezi alanında son derece profesyonel bir ekip tarafından yönetilen DinamikCRM, eskiden son derece zor ve sıkıntılı olan Çağrı Merkezi kurulum süreçlerini artık saatler içerisinde hayata geçirmenize ve tek ekran üzerinden yönetebilmenize olanak sağlıyor.

Sanal Santral, Sms, E-Posta ve Ödeme Sistemi gibi entegrasyon destekleri sayesinde ihtiyaç duyulan diğer hizmetlerle kolayca entegre oluyor, müşteri veritabanınızı oluşturarak, teklif ve satışlarınızı sisteme giriyor ve bu satışların tahsilatına kadar geçen tüm süreci online yöneterek raporlayabiliyorsunuz.

Müşteri temsilcilerinin ihtiyaç duydukları Çağrı Konuşma Scriptlerinden, Çağrı Tarihçesine kadar bir çok önemli özelliği içeriğinde barındıran uygulama sayesinde müşteri temsilcilerinin kağıt kalem kullanımını ortadan kaldırıyor ve farklı ekranlar kullanmak yerine tek ekran üzerinden tüm işlerini yapabilmesine olanak sağlıyor.

Tek ekran kullanmanın kuruma sağlayacağı avantajları ise; Yükselen verimlilik, Müşteri memnuniyeti ve çalışan motivasyon artışı, daha kolay ve doğru raporlama, yardım masası maliyetlerinde azalma, birden çok şifre ile başa çıkma ve B2B işbirliğini güçlendirmek şeklinde sıralayabiliriz.

Çağrı Merkezi Nedir?

Şirket ve markaların temasta olduğu kişilerle (müşteriler) tüm iletişim kanalları aracılığıyla gerçekleştirdikleri etkileşimin (telefon, faks, e-mail, SMS, anlık ileti vb) yönetildiği ortamlara Çağrı Merkezi denir.

1960’ların sonunda sadece istek ve şikayet iletme ortamları olarak kurulan Çağrı Merkezleri, günümüzde tüm müşteri deneyimi süreçlerinin yönetildiği çoklu kanal deneyimi sunan ortamlar haline gelmiştir.

DinamikCRM Kuruluş Hikayesi

İstanbul merkezli girişim DinamikCRM, 2017 yılının Kasım ayında ilk prototipini geliştirip, geçtiğimiz yılın Mart ayında yayına girerek Temmuz ayında ilk satışını gerçekleştirdi.

Sektörün deneyimli isimlerinden tarafından kurulan DinamikCRM, günümüz itibariyle 400′ü aşkın kullanıcıya ulaştı.

Kurucu ekibin 20 yılı aşkın Çağrı Merkezi ve Teknoloji Yönetimi deneyimi mevcut.

Kobilerin yeni müşteri kazanımı, mevcut müşterilerini elde tutma ve kurumsal hafıza eksikliği gibi temel problemlerine çözüm arayan DinamikCRM, bu problemleri online varlık servisleri, dinamik form yönetimi, hatırlatma servisleri, talep yönetimi, kişi ve iletişim yönetimi araçları ile ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Şu an için 100’ü üzerinde ücreten ödeyen müşteriye sahip olan DinamikCRM, Müşteri ve İletişim Yönetimi, Online Tahsilat Entegrasyonları, Sipariş Yönetimi, Çağrı Merkezi Yönetimi, Çalışan Yönetimi, Ön Muhasebe ve Online Randevu Yönetimi gibi hazır çözümleri de sunuyor.

Gelişmiş paket tercihi yapan tüm müşterilerine aynı zamanda CRM ve Çağrı Merkezi danışmanlığı vererek müşterilerinin dijitalleşmesine katkı sağlıyor.

DinamikCRM, Kobilerin dijital dönüşümünü kolaylaştırarak rakiplerinin önüne geçerek, 2020 yılında uluslararası pazarlara açılarak ülkesinini tanıtımı ve hizmet ihracatı alanında katkıda bulunmayı hedefliyor.

DinamikCRM Nasıl Çalışıyor?

SaaS (hizmet olarak sunulan yazılım) tabanlı bir girişim olan DinamikCRM, Platform, PC, tablet ve akıllı telefon gibi internete bağlanabilen her cihaz aracılığı ile kullanılabiliyor.

İş verimliliğinizi artırarak günlük hayatınızı kolaylaştıracak tüm iş yönetim araçlarını içerisinde barındıran DinamikCRM, yüksek giriş maliyeleri yerine son derece ekonomik fiyatlarla herhangi bir kurulum ücreti olmadan abonelik modeliyle hizmet alabilmenize imkan sağlıyor.

Platforma internet sitesi üzerinden abone olarak hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Kullanıcılarına 14 gün ücretsiz deneme imkanı sunan DinamikCRM, herhangi bir taahhüt altına girmeden teknolojik yatırım yapabilmenize olanak sağlıyor.

 
Üst Alt