Deniz Taksi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Deniz Taksi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 164 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Deniz Taksi
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

güvenlik önlemleri konusunda tedbirlerini almış bir kurumsal firmadır. İnsanların günümüzde güvenlik araştırmaları yapmaları oldukça normal bir durumdur. Deniz Taksi bu konuda insanların içini ferahlatacak birçok önlemleri ile tedbirlerini tam almış firmadır. Deniz Taksi yolcuların güvenliği ve sağlığı açısından Medline güvencesi altında hizmet vermektedir.

Deniz Taksi güvenlik önlemlerinin gerektirdiği bütün önlemleri almıştır. Deniz Taksi yolcuların can ve mal güvenliği Shipowners P&I sigortası ile koruma altına almıştır. Kurumsal firma olmanın büyüklüğü sayesinde mutlaka sigorta olmasının önemi yadsınamaz bir gerçektir. Shipowners P&I sigortası sayesinde yolcular beklenmeyen bir durumla karşılaştıkları zaman tazminat talep etme şansına sahiptir. Bu bağlamda Deniz Taksi kendine güvenlik açısından güvendiği için eğer beklenmedik bir durum olursa Shipowners P&I sigortası ile kendini tescillemiş bir firmadır. Denizlerde her an beklenmedik bir durum olabilir. Bu yüzden Shipowners P&I sigortanın önemi çok büyüktür. Yolcular Deniz Taksi güvenlik önlemleri sayesinde can ve mal güvenliğini sigorta ile tescillendirmiş durumda olmaktadır.
 
Üst Alt