Çivili Hasır

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Çivili Hasır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 261 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Çivili Hasır
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:


Tekstil sektörü bünyesinde, balya açıcı çeşitlerinde, karışım odalarında ve besleme ambarları ortamında kullanılmakta olan , oldukça sık kullanılan sanayi materyallerinden biri olarak görülmektedir. Hasır üretiminde Avrupa ülkelerinden ithal edilmiş olan, bünyesinde özel alaşım bulunan ve ısıl işlem geçirmiş çiviler kullanılmaktadır.

Üretim yapılırken lamine tahta çıtalar, özel sertleştirilmiş olan alüminyum çıtalar ya da yüksek mukavemete dayanan doymuş polimer çıtalar kullanılmaktadır. Buna ek sayılabilecek açma makinesi yükleyicisini ilgilendiren alüminyum pivotlu bantlar, PVC banda vulkanize edilmiş profili olan bantlar ve kayış şeritler üstüne monte edilmiş vaziyette bulunan plastik çıtalı özel aktarma ve taşıma hasırları da içermektedir.

Hasırların üretimi esnasında kullanılan tüm vida, civata ve somunlar gömme olarak yapılmış olup hiçbir yüzeysel sürtünmeye ve aşınmaya ihtimal vermeyecek şekilde doğru sistematikle çalışmaktadır. Hasırlar isteğe uygun bir şekilde kenarı zincirli ya da zincirsiz biçimde üretilebilmektedir.

Çivili hasır üretiminde kalite ve güvenilirlik müşterinin son derece önem verdiği konuların başında gelmektedir. Alınan çivili hasırlardan istenilen düzeyde verim elde etmesi beklenen müşteriler, memnun kaldıkları takdirde çevrelerine de çivili hasır alımı konusunda tavsiyede bulunmaktadırlar.
 
Üst Alt