Çini Kâse

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Çini Kâse başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 298 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Çini Kâse
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye

İtibar:

Osmanlı Devleti döneminden günümüze kadar gelen Türk sanatlarının geleneksel değeri olan çini sanatı, toprağın pişirildikten sonraki aşamasında şekil verilip, , tabak, bardak, sürahi, vazo, kap gibi çeşitli eşyalar üretilmesine imkân veren el sanatlarıdır. Bizler geçmişten günümüze kadar gelen bu sanatı mirası kendimize amaç edinerek atölyemizde üretim yapmaktayız.

Yaptığımız üretimlerde kullanılan tüm yöntemler, desenler, renkler geçmişten günümüze kadar gelen çini sanatının kültürünü yaşatmaktadır. Üretim aşamasında kullanılan tüm malzemelerle ürünlerimizde renk solması gibi bir sorun yaşamazsınız. Sizlerde imalatını yaptığımız vazo, tabak, sürahi, çini kâse gibi tüm ürünlerimiz ile ilgili online sipariş yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ödeme seçeneği ile güvenli alışverişin tadını çıkarın.

Üst Alt