Çin’den Alınan Ürünün Kalitesi Nasıldır?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Çin’den Alınan Ürünün Kalitesi Nasıldır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 223 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Çin’den Alınan Ürünün Kalitesi Nasıldır?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Bir ürünü nerden alırsanız alın, kaliteli ya da kalitesiz bir seçim yapmış olabilirsiniz. Bu aslında sadece Çin için geçerli bir soru değildir. Her alanda üretilen ürünlerin kalite bakımından farklılıkları vardır. Aynı ürünü başka bir firmadan alırsanız muhtemelen kalite konusunda farklılıkları olacaktır. Bu sebeple, satışı konusunda kalitelidir ya da kalitesizdir denilemez. ürünleri alacaksanız öncelikle tedarikçi firmanızı çok iyi araştırmalısınız.

En ucuz fiyatı bulmak için takılı kalırsanız aşırı kaliteli bir ürün beklememelisiniz. Kalite biraz da para ile ilişkilendirilebilir. Bu sebeple, en ucuzunu değil de en kalitelisini aramalısınız. Satın alacağınız ürünü, toptan sipariş etmek yerine önce kalitesini görmek adına numunelik birkaç parça almanızda fayda olacaktır. Bu sayede, toptan aldığınız ürünlerin kalitesiz çıkmasına karşı kendini ve paranızı korumuş olursunuz. Özel bir ürün yaptıracaksanız da, numune elinize geçtikten sonra inceleyip, tedarikçi firmaya istediğiniz değişiklikleri en ince ayrıntısına kadar anlatmalısınız. Böylelikle yanlış anlaşılmalar meydana gelmesi de önlenmiş olur.
 
Üst Alt