Çaycuma’da Korkutan Koronavirüs Bilançosu

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Çaycuma’da Korkutan Koronavirüs Bilançosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 222 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Çaycuma’da Korkutan Koronavirüs Bilançosu
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye

İtibar:

Covid-19 dünyada birçok aksaklıklara devam ederken ’a bağlı Çaycuma ilçesinde faaliyet gösteren tekstil fabrikasında 80 çalışanda koronavirüs tespit edildi. Zonguldak Haber’in ulaştığı bilgi sonucu fabrika çalışanlarında tespit edilen virüs sonucunda üretim yapan fabrika durmak zorunda kaldı. Çalışan sayısının fazla olduğu fabrikada koronavirüs tedbirleri sağlanarak bu kişilerin tamamı ev karantinasına alındı. KDZ Ereğli haberden edilen bilgiye göre 260 kişinin çalıştığı fabrika yaklaşık iki hafta durmak zorunda kaldı. Virüsü yoğun geçirenler hastane ortamında doktor kontrolünde atlatmaya çalışırken diğer işçiler evlerinde dinlenerek tedavi olmaya çalışmaktadır.

Zonguldakspor haberleri sitesi çalışanının yakını olan bir hasta virüsün bir kişiden bulaştığını ifade etti. İşçilerin çalıştığı fabrikanın ise sürekli olarak denetlendiği ve koronavirüs tedbirleri karşısında hemen hemen her gün dezenfekte edildiği ifade edildi. Covid-19 tespit edilen birçok işçi karantinaya alındığı için tekstil fabrikasında üretim bantları durmak zorunda kaldı. Çaycuma haberlerine ve birçok ulusal haber kanallarına ve gazetelere yansıya bu haber vatandaşlar tarafından üzüntüyle karşılandı. Alaplı dair ne varsa sitesinden ulaşabilirsiniz. Bu site üzerinden en güncel şekilde sizler için sürekli güncellenir.

Üst Alt