Çatı Pencereleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde Firmalara tarafından oluşturulan Çatı Pencereleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 55 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Çatı Pencereleri
Konbuyu başlatan Firmalara
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Firmalara

Firmalara

Üye
Katılım
17 Ara 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
37
Konum
Ankara
Cinsiyet
vtEvVy

İtibar:

Site Adı
Çatı Pencereleri
Site Adresi
https://www.catipencereleri.net
Açıldığı Tarih
1 Ara 2021
Çatı penceresi modelleri fabrika çıkışlı olarak uzaktan kumandalı açma, kapama ve aksesuar kontrolü sağlayacak cihazlarla donatılmıştır. Bu çatı penceresi, odanın herhangi bir yerinden kumanda edilebilirliği ve yağmur esnasında otomatik olarak kapanma özelliği sayesinde en üst seviyede çatı katı kullanım konforu sağlamaktadır. Çatı penceresi tüm çatı katı odalarına monte edilebilmektedir. Bu ürün özellikle pencere konumlarının kullanıcıların doğrudan ulaşamayacağı kadar yüksek olduğu odalar için tavsiye edilir.

Çatı pencereleri en çok çatı arası dönüştürmelerinde kullanılır ve tavan arası depolama alanının değerli bir yaşam alanına dönüştürülmesine yardımcı olur. İyi tasarlanmış orta pivot pencerenin kullanımı kolaydır. İki parçalı menteşe sayesinde çerçeve pekçok değişik pozisyonda açılabilir ve böylece odaya giren temiz hava miktarı artmış olur. Çerçevenin 180 derece dönmesi kolay temizlik ve bakım özelliği sağlar. Çatı pencreleri en çok çatı arası dönüştürmelerinde kullanılır ve tavan arası depolama alanının değerli bir yaşam alanına dönüştürülmesine yardımcı olur.
 
Üst Alt