Canlı Okey

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Canlı Okey başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 212 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Canlı Okey
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Geçmiş zamanlarda okey oynayabilmek için en azından bir kafeye gitmek ya da farklı ekipmanlar bulundurmak gerekmekteydi. Günümüzde ise üzerinden istenen her zaman diliminde online olarak oyun girişi yapılması mümkün olmaktadır. Bahsedilen oyun girişleri hakkında kullanıcıların belli merakları bulunabilmektedir. Örneğin bazı kesimlerde site üyeliği ücretli zannedilmektedir. Buna karşın adresi içerisinde verilen hizmetlerin tamamı ücretsizdir. Üyelik de ücretsiz şekilde verilen hizmetlerden biridir. Yine doğru bilinen yanışlardan bir diğeri de üyeliklerin zorunlu olması ile alakalıdır. Oysaki misafir girişi yapılarak da oyun normal şekilde oynanabilmektedir.


Okey Oyna​

İnternet sayesinde adresi aracı kılınarak oyun girişi yapılabilmektedir. Girişler konusunda kullanıcılara oldukça farklı alternatifler sunulmaktadır. Örneğin okeyin hemen her türü bir çatı altında toplanmış durumdadır. Çanak okeyden 101’e kadar alternatiflerin kullanım tercihleri katılımcılara bırakılmıştır. Siz de istediğiniz bölümü istediğiniz zaman diliminde kullanabilirsiniz. Okey severler için okeyynet adresinde sohbet ve radyo gibi ayrıcalıklar da tanımlanmıştır. Bu sayede oyuncular radyoda istedikleri şarkıları kolaylıkla dinleyebilmektedir.
 
Üst Alt