Çalışkan.com İle Derste Çalışkanlık

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde porsuk53 tarafından oluşturulan Çalışkan.com İle Derste Çalışkanlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 155 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Çalışkan.com İle Derste Çalışkanlık
Konbuyu başlatan porsuk53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan porsuk53

porsuk53

Üye

İtibar:

Çalışkan.com ile her zaman çalışkan bir öğrenci olmak

internet sayfası haftalar önce kurulmasına rağmen hem popülerlik olarak yükselmiş ve öğrencilerin aradıkları pdf sunumları paylaşan bir web adresidir.

web adresi ile dersleriniz için size lazım olan sunumları kolayca ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

web adresi, 10.11.2020 tarihinde kuruldu. Kısa süre içerisinde aramalarda öne çıkmaya başlayan, çalışkan.com web adresi öğrencilerin dersleri için aradıkları sunumları ücretsiz bir şekilde herkese açık paylaşan bir platform olmasıyla bilinir oldu.

, ziyaret ettiğinizde paylaşılan sunumları kendi web adresinize alıntı yaparak yerleştirmek yasaktır.

Çalışkan.com gönüllü çalışan arıyor!

, öğrencilere ihtiyaç olarak yardım ettiğinden dolayı son zamanlarda Gönüllü çalışacak insanlar aramaya başladı. Sizde da çalışmak istiyorsanız, gönüllü iş başvurusu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

ile derste çalışkanlık.

Üst Alt