Bursluluk Sınavını Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım?

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Bursluluk Sınavını Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 178 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Bursluluk Sınavını Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım?
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:

Bursluluk sınavını kazanmak için öncellikle düzenli ve disiplinli bir çalışma gerekiyor. Disiplin ve düzen birlikte olduğu sürece insan her şeyi başarabilir ve üstesinden gelebilir. Güzel okullarda okuyup kendini geliştirmek isteyen öğrencilerin en büyük sorunu ise nereden başlayacaklarını bilmemeleridir. Bunun sebebi ise onlara yol gösteren ve bilgi sahibi birinin olmamasından dolayı kaynaklanabilir. Düzenli ve doğru çalışmayla birlikte başarı kaçınılmazdır. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlar hiçbir şekil de hayallerinden vazgeçmemelidirler.

Vazgeçmeyen insanlar mutlaka başarıya ulaşırlar. kimine göre zor gelirken kimine göre kolay gelmektedir bunun nedeni insanın anlama kapasitesine bağlıdır. Bazı insan çok kolay anlarken bazısı ise zor anlamaktadır. Zor anlayan insanların biraz daha tekrara ve daha çok disipline ihtiyacı vardır. Mesela İstanbul’da oturuyorsunuz ve ndan herhangi birine başvuracaksınız. Artık hayatınız çok düzenli ve disiplinli olmalı ki başarıya ulaşabilesiniz.

Bursluluk Sınavı İçin Günde Ne Kadar Çalışmalıyım?
Bursluluk sınavı için günde ne kadar çalışmanız gerektiğini kendiniz seçmelisiniz. Ders çalışmayı boş vakitlerinizde değil. Vakitlerinizi boşaltarak düzenli ders çalışmayı tercih etmelisiniz. Bu sizi başarıya götürür.
 
Üst Alt