Bostancı Deniz Taksi

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Bostancı Deniz Taksi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 216 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Bostancı Deniz Taksi
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
31
Konum
Ankara

İtibar:


Bostancı, İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı bir mahalle olup Kadıköy'ün doğu ucunda yer almaktadır. Kara yolunun stresini yaşamak istemeyenler ve denizden Bostancı’ya ulaşmak isteyenler için alternatifi bulunmaktadır. İnsanların zamandan tasarruf etmesini sağlayan ve mavinin derinliklerinin seyrine zemin hazırlayan deniz taksi, son dönemde oldukça fazla tercih edilmekte; insanları yoğun kara trafiği stresinden uzak tutmaktadır. Bostancı sahili, seyir zevki ve zaman geçirme açısından son derece önemli mekanlardan biri olup insanlar bu sahilde güzel ve kaliteli vakit geçirmektedir.

vasıtasıyla ulaşılan Bostancı’da çeşitli yemek mekanlarında veya cafelerde oturulup vakit geçirilebilir. Bu nezih yer insanlara acayip bir huzur vermekle birlikte insanlara vakit geçirilebilecek çok fazla alternatif mekan imkanı da sunmasıyla bilinir. Planlı aktivitelerin ve faaliyetlerin en çok yapıldığı yerlerden olan Bostancı, hiçbir zaman için popülaritesini kaybetmemiş; aksine artan bir trendle bu popülaritesini sürdürmüştür. İnsanlar hala yoğun bir şekilde Bostancı’ya akın etmekte ve mekanlarında doyasıya ve eğlenceli vakit geçirmektedir.
 
Üst Alt