Bir Bilene Sormak için Blogio

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde nullsix tarafından oluşturulan Bir Bilene Sormak için Blogio başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 249 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Bir Bilene Sormak için Blogio
Konbuyu başlatan nullsix
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nullsix

nullsix

Üye
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
478
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
35
Konum
adana

İtibar:

Bir Bilene Sormak için Blogio

İnsan hayat boyunca seçimlerinin pişmanlığını yaşar. Yanlış seçimler yaptığı için zarar eder. Bu zararı kimi zaman ömür boyu çeker. Acele karar verip satın aldığı bir ürünü satın alma sonrasında yaptığı yanlış seçimden dolayı pişmanlık yaşamaya başlar. Gözükapalı aldığımız birçok üründe genelde pişmanlık yaşarız. Bu yüzden büyükler her zaman bir şey almadan önce mutlaka bir bilene danışmak gerektiğini söyler. Peki çevremizde danışacağımız kimse yoksa o zaman ne yapacaksınız? İnternet kullanıyorsanız internetten bu sorunu halledebilirsiniz.

sitesine üye olun. Bu sitede her gün binlerce ziyaretçi tartışma konusu açmak, doğru bilgiye ulaşmak için konu açmakta, açılan konulara yorum yazmaktadır. Örneğin bir cep telefonu satın almak istiyorsunuz. Bu iş için 2000 lira paranız var. 2000 liranız olsa hangi cep telefonunu alırsınız gibi bir konu açarsınız. Açtığınız konuya binlerce ziyaretçi şu modeli tavsiye ederim, şu modeli tavsiye etmem gibi yorumlar yapar. Böylece siz de bu yorumlara bakarak cep telefonu seçimini sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Blogio.com sitemizde aklınıza takılan her şeyi sorabilir, tartışma konusu açabilirsiniz. Hangi kitabı seçmeliyim, gebe olduğumu nasıl anlarım, ilk buluşmada nasıl davranmalıyım, en etkileyici parfüm çeşitleri nelerdir, sevgiliye hangi güzel sözler gönderilmeli, bebek nasıl beslenir, bebeğe banyo nasıl yaptırılır, bebeklerin dişi nasıl çıkar, kilo nasıl verilir, kilo nasıl alınır, en güzel hint filmleri nelerdir gibi aklınıza takılan tüm konularda, cevabını merak ettiğiniz alanlarda konu açabilirsiniz.

Blogio sitemizin kuruluş amacı insanların doğru bilgiye ulaşması için doğal bir tartışma ortamı oluşturmaktır. Böylece kişilerin yanlış seçimler yüzünden pişmanlık yaşamasının önüne geçmektir. Sitemizde siyasi konuların görüşülmesi, yasa dışı örgütler hakkında konuşulması, yeni gurupların ve örgütlenmenin kurulması gibi konularda tartışma konusu açamazsınız. Sitemiz yöneticiler tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Siteyi kötü niyetle kullanan kişilerin üyelikleri site yönetimimiz tarafından silinmektedir. Sitemizde yaptığınız tüm yorumlardan siz sorumlusunuz. Bu yüzden yorum yaparken düşünerek, ölçülü bir şekilde yorum yapmanızı, yorumlarınızla kendinizi zor ve sıkıntılı duruma sokmamanızı öneriyoruz.
 
Üst Alt