Binox yeni facebook sayfası açıldı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde pcshift tarafından oluşturulan Binox yeni facebook sayfası açıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 179 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Binox yeni facebook sayfası açıldı
Konbuyu başlatan pcshift
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan pcshift

pcshift

Üye
Katılım
11 Eyl 2020
Mesajlar
67
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
41
Konum
ev

İtibar:

Türkiyenin gündemin de geniş yer alan saç çıkaran Binox'un 2020 Eylül ayında toplamda 20.000 in üzerinde kullanıcı öncesi sonrası resimleri ve yorumları yayınladığı facebook sayfası engellendi. Engelleme kararı olarak açıklama yapan bingöllü fatih ' 3. Şahısın haklarını ihlal ettiğiniz için facebook sayfanız Türkiye içinde yayına engellenmiştir şeklinde bir açıklama ile facebook sayfamız 2. Kez engellenmiştir. Kimlerin nasıl haklarını ihlal ettiğimiz meçhul olduğu için çok açık şekilde anlaşılıyor ki kozmetik firmaları sosyal medya yöneticilerine para karşılığında hesaplarımızı engelletiyor. He ne yaparlarsa yapsınlar. Elimizde sonuç veren bir ürün var. Bu ürünün önünü kesmek çok zor olacaktır. ' dedi.

Saç çıkaran binox serum şampuan ve iğneli tarak düzenli kullanımda kısa sürede saçları yeniden çıkardığı kullanıcı resimleri ile anlaşılıyor. Bingöllü fatih yeni bir binox facebook sayfasını aktif etti.

Binox yeni facebook adresi :
Binox sipariş için :
Binox whatsapp hattı : 0534 950 0531
 
Üst Alt