Bedava İnternet Paketleri

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde the tarafından oluşturulan Bedava İnternet Paketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 401 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Bedava İnternet Paketleri
Konbuyu başlatan the
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan the

the

Üye
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
261
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
23
Konum
ankara

İtibar:

ile öncelikle müşterilerini elde tutmayı ve sonrasında da yeni müşteri çekmeye planlayan operatörler, farklı kampanyalar düzenleyerek hediye internet ve konuşma paketleri vermektedir. Gerek yeni hat taşıma işlemleri ve gerekse mevcut müşteriler için düzenlenen bu kampanyaların tamamı, doğal olarak tüketicilerin lehine oluyor.

Operatörlerin Bedava İnternet Paketleri Savaşı
Başlık biraz abartı gelebilir ama şöyle bir düşündüğümüzde, hiçte abartı olmadığını rahatlıkla görebiliriz. kampanyaları konusunda bol keseden GB dağıtırken, rakipleri olan Vodafone ve Turkcell’de bu konuda boş durmuyor. BİP uygulamasının yanında Dergilik uygulaması ve farklı kampanyalarla Turkcell bedava internet kampanyaları düzenlerken, Vodafone bedava internet kampanyaları ile adeta Türk Telekom ile yarışıyor.

Operatörlerin verdiği bedava internet paketleri dikkate alındığında, bu konuda Türk Telekom’un bir adım daha önde olduğunu söyleyebiliriz. konusunda geriden gelen bir operatör olsa bile, çekim kalitesinin avantajını yüksek fiyatlarında olduğu gibi kısıtlı kampanyalarıyla da sürdürüyor.
 
Üst Alt